• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » واگذاری ۴۱ طرح تحقیقاتی در حوزه امنیت
  کد خبر : 1947672

  واگذاری ۴۱ طرح تحقیقاتی در حوزه امنیت

   به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ صباح عباسی در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات به نقش و جایگاه پژوهش اشاره کرد و گفت: پلیس در راستای تحقق این مقوله توریج گفتمانی را پشت سر گذاشته و در عرصه پژوهش وارد عمل شده…

  حوزه امنیت به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ صباح عباسی در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات به نقش و جایگاه پژوهش اشاره کرد و گفت: پلیس در راستای تحقق این مقوله توریج گفتمانی را پشت سر گذاشته و در عرصه پژوهش وارد عمل شده است.

  وی اظهار کرد: در این راستا اقداماتی در سطح ناجای ایلام صورت گرفته و درصدد هستیم تا این اقدامات را به سطح گسترده تری برسانیم.

  این مسئول افزود: در این راستا تعداد ۴۴ پایانه در حوزه امنیت و پیشگیری اجتماعی حمای شده اند و ۴۱ طرح تحقیقاتی در حوزه های نظم و امنیت واگذاری شده است.

  رئیس دفتر تحقیقات کاربردی انتظامی استان ایلام ادامه داد: تعداد ۱۶ مورد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه ها در این مدت منعقد شده و در این میان سعی شده تا بومی شناختی طرح ها تبیین شود.

  عباسی بیان کرد: همچنین در ادامه فعالیت های پژوهشی تعداد ۱۳ عنوان کتاب تألیف و تعداد ۹ مورد نیز ترجمه شده اند که در این راستا به دنبال مساله شناسی و مساله محوری هستیم.

  وی تأکید کرد: هر موضوعی که در رابطه با آینده پژوهشی مرتبط باشد در دستور کار نیروی انتظامی قرار می گیرد و علیرغم اینکه سهمی در پژوهش استان نداریم اما اقدامات خوبی را انجام داده ایم.

  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.