• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » صدوروتجدیدبیش از ۴٨٠ هزار جلد دفترچه درمانی توسط تامین اجتماعی
  کد خبر : 1947670

  صدوروتجدیدبیش از ۴٨٠ هزار جلد دفترچه درمانی توسط تامین اجتماعی

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری برنا از گیلان ، در هفت ماهه لغایت مهر سال ٩۵ در سطح ٢٧ شعبه اجرایی تامین اجتماعی استان ببیش از ۴٨٠ هزار جلد دفترچه درمانی بمنظور برخورداری بیمه شدگان ، مستمری بگیران و افراد تبعی مشمول صادر و تجدید گردید . براساس این گزارش حدود ١٠…

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری برنا از گیلان ، در هفت ماهه لغایت مهر سال ٩۵ در سطح ٢٧ شعبه اجرایی تامین اجتماعی استان ببیش از ۴٨٠ هزار جلد دفترچه درمانی بمنظور برخورداری بیمه شدگان ، مستمری بگیران و افراد تبعی مشمول صادر و تجدید گردید .

  براساس این گزارش حدود ١٠ درصد این تعداد دفترچه های جدید وبرای اولین بار بوده و قریب به ٩٠ درصد آن مربوط به دفترچه های تجدید شده برای چندمین بار بوده است .

  استفاده از خدمات درمانی بعنوان یکی از عمده ترین خدمات سازمان تامین اجتماعی محسوب شده و در دو قالب مستقیم در مراکز ملکی بصورت رایگان و غیر مستقیم از طریق خرید خدمت انجام میگیرد .

  در حال حاضر بیش از ٣٩١ هزار بیمه شده اصلی و افزون بر ١٠۶ هزار مستمری بگیر گیلانی به اتفاق افراد تحت تکفل خود از خدمات تامین اجتماعی استان برخوردار میباشند و بمنظور ارائه تعهدات به این گروهها ماهانه بالغ بر ١۴٠ میلیارد تومان پرداخت میگردد .

  منبع: خبرگزاری برنا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.