• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » در برخورد با مفاسد اقتصادی نگاه سیاسی نداریم
  کد خبر : 1947657

  در برخورد با مفاسد اقتصادی نگاه سیاسی نداریم

  امیر خجسته در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، خاطر نشان کرد:  فساد در هر جا که باشد فراکسیون به آن ورود می‌کند و با آن برخورد خواهد کرد و مفاسد را نباید سیاسی  کنیم و به صورت جناحی به آن نگاه کنیم. لذا سیاست‌های فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی این است که هیچ جناح…

  امیر خجسته در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، خاطر نشان کرد:  فساد در هر جا که باشد فراکسیون به آن ورود می‌کند و با آن برخورد خواهد کرد و مفاسد را نباید سیاسی  کنیم و به صورت جناحی به آن نگاه کنیم. لذا سیاست‌های فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی این است که هیچ جناح و گروهی منافعش دیده نشود.

  وی افزود:‌ فساد در هر جایی فساد است و متاسفانه ریشه دوانده  و مردم  را ناراضی کرده  و مردم الان عصبانی‌ هستند وقتی می‌بینند که فساد در همه جا وجود دارد و فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی هر جا از فساد خبری باشد تیم کارشناسی تشکیل می‌دهد و با آن برخورد می‌کند.

  نماینده مردم همدان تصریح کرد: فساد در  صندوق ذخیره فرهنگیان، بانک سرمایه، بانک دی، بنیاد شهید و به تازگی سازمان فرودگاه‌های کشور  از موضوعاتی است که فراکسیون به آن ورود کرده است.

  وی در پایان خاطر نشان کرد:‌ فساد در سازمان فرودگاه‌های کشور از گذشته  وجود داشته و یکی از مدیران ارشد آن نیز در ارتباط با آن دستگیر شد و ما در برخورد با آن هیچگاه نگاه سیاسی نخواهیم داشت بلکه دغدغه‌ی ما در فراکسیون برخورد با فساد است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.