• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » سفرای کشورهای نروژ، دانمارک، فنلاند و هلند در کابل با اشرف غنی دیدار کردند
  کد خبر : 1947222

  سفرای کشورهای نروژ، دانمارک، فنلاند و هلند در کابل با اشرف غنی دیدار کردند

  به گزارش ایران ویج به نقل از حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران، سفرای کشورهای سویدن، ناروی، دنمارک، فنلند و هالند در کابل شام روز گذشته با «محمد ارشرف غنی» رئیس جمهوری اسلامی افغانستان کردند. در این دیدار که در ارگ انجام شد رئیس جمهور غنی از سعی و تلاش سفرای کشورهای سویدن، ناروی، دنمارک، فنلند و…

  سفرای کشورهای سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند و هلند در کابل با اشرف غنی دیدار کردندبه گزارش ایران ویج به نقل از حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران، سفرای کشورهای سویدن، ناروی، دنمارک، فنلند و هالند در کابل شام روز گذشته با «محمد ارشرف غنی» رئیس جمهوری اسلامی افغانستان کردند.
  در این دیدار که در ارگ انجام شد رئیس جمهور غنی از سعی و تلاش سفرای کشورهای سویدن، ناروی، دنمارک، فنلند و هالند و تعهدات کشورهای شان در کنفرانس های وارسا و بروکسل به افغانستان در عرصه های مختلف، قدردانی کرد.
  آقای غنی خاطرنشان کرد که در عرصه بازاریابی به تولیدات زنان افغانستان همکاری بیشتر صورت گیرد تا صنایع دستی و سایر محصولات زنان افغان به بازار های اروپایی راه پیدا کند و آنان از این طریق بتوانند در بهبود اقتصاد خانواده های شان نقش ارزنده را ایفا نمایند.
  همچنین رولاغنی همسر رئیس جمهورغنی از تعهدات کشور های سویدن، ناروی، دنمارک، فنلند و هالند به افغانستان بخصوص در زمینه های حقوق بشر، توانمند سازی اقتصادی و آموزش زنان، تشکرکرد.
  وی گفت: گام های که کشور های شما در این راستا برداشته اند، در مطابقت به اولویت ها و پلان های حکومت افغانستان بوده و ما از آن خرسند هستیم.
  همسر رئیس جمهور از تصمیم حکومت سویدن که قرار است سمیناری را برای زنان ۳۴ ولایت کشور در زمینه حل منازعات در کابل راه اندازی کند، تشکر کرد.
  با این حال سفرای کشورهای سویدن، ناروی، دنمارک، فنلند و هالند در مورد کارکرد ها و برنامه های شان در عرصه های مختلف بخصوص حقوق بشر، توانمند سازی اقتصادی و آموزش های حرفوی زنان افغانستان معلومات دادند و حمایت کشور های شانرا از برنامه توانمند سازی اقتصادی زنان و برنامه ملی میثاق شهروندی اعلام کردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.