• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اقتصاد داخلی » کاهش سرقت های خرد و مهمه در ۶ ماهه امسال
  کد خبر : 1947183

  کاهش سرقت های خرد و مهمه در ۶ ماهه امسال

  سرهنگ رضا موذن روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار انتظامی ایرنا، افزود: در ۶ ماهه امسال شاهد کاهش وقوعات نسبت به سال گذشته بودیم به گونه ای که بیش از ۴/۳ درصد در سر جمع تمام جرائم شاهد کاهش بودیم. وی اظهار کرد: توفیقات خوبی در زمینه کاهش وقوعات سرقت در بانک، منزل…

  سرهنگ رضا موذن روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار انتظامی ایرنا، افزود: در ۶ ماهه امسال شاهد کاهش وقوعات نسبت به سال گذشته بودیم به گونه ای که بیش از ۴/۳ درصد در سر جمع تمام جرائم شاهد کاهش بودیم.
  وی اظهار کرد: توفیقات خوبی در زمینه کاهش وقوعات سرقت در بانک، منزل و وسائل نقلیه داشته ایم به گونه ای که در زمینه سرقت از بانک، ۱۹ درصد، سرقت از منزل ، چهار درصد و وسائل نقلیه اعم از خودرو و موتورسیکلت ، ۱۱ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته ایم.
  معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی اظهارکرد: در سرقت های خرد و قطعات، هشت درصد، در جیب بری، هفت درصد و در سایر سرقت ها هم هفت درصد،‌ کاهش داشتیم ؛ضمن اینکه آمارها به طورکلی، کاهش پنج درصدی سرقت های خرد در ۶ ماه امسال را نشان می دهند.
  موذن با اشاره به افزایش ۲ درصدی کشف نسبت به ۶ ماه سال گذشته، گفت: این توفیق در کشفیات وسائل نقلیه به ویژه خودرو بوده است.
  موذن با بیان اینکه در مجموع بیش از ۷۲ درصد از سرقت ها کشف شده است، یاد آور شد: در ۶ ماه امسال بیش از ۵۰ درصد از کل سرقت های واقع شده یا وقوعات مربوط به سرقت های خرد اعم از قطعات و لوازم داخل خودروست.
  معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی به کاهش دستگیری سارقان اشاره کرد و گفت: دستگیری سارقان بدون سابقه کیفری، هفت درصد کاهش داشته است چرا که بیشتر به سمت سارقان حرفه ای سازمان یافته یا نیمه سازمان یافته، پیش رفته ایم.
  موذن همچنین خاطرنشان کرد: ۲ درصد از سارقان را زنان تشکیل می دهند.۶۰ درصد سرقت ها در روز و ۴۰ درصد در شب انجام می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.