• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » مناطق جنوبی دمشق در آستانه پاکسازی کامل
  کد خبر : 1947161

  مناطق جنوبی دمشق در آستانه پاکسازی کامل

  مناطق جنوبی دمشق در آستانه پاکسازی کاملReviewed by Aryan on Dec 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز جمعه ایرنا، «علاء ابراهیم» در گفت و گو با روزنامه الوطن اظهار داشت: اکنون گفت و گوهایی میان مسئولان و نمایندگان ساکنان این سه شهرک برای انجام آشتی و پاکسازی کامل در حال انجام است….

  مناطق جنوبی دمشق در آستانه پاکسازی کاملReviewed by Aryan on Dec 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز جمعه ایرنا، «علاء ابراهیم» در گفت و گو با روزنامه الوطن اظهار داشت: اکنون گفت و گوهایی میان مسئولان و نمایندگان ساکنان این سه شهرک برای انجام آشتی و پاکسازی کامل در حال انجام است.
  وی افزود: پیش از این توافقی در این باره امضا شده بود ولی به طور کامل اجرا نشد و اکنون برای اجرای کامل و فراگیر این توافق گفت و گو می شود.
  ابراهیم با بیان اینکه مذاکرات و بررسی پیشنهادها برای رسیدن به توافق کامل ادامه دارد، گفت: ساکنان شهرک های یلدا، ببیلا و بیت سحم در مناطق سکونت خود باقی می مانند و افرادی که خواستار عادی سازی وضعیت خود هستند نیز در این شهرک ها باقی خواهند ماند ولی پرونده افراد مسلحی که با داعش مبارزه می کنند، باید به صورت ویژه بررسی شود.
  استاندار ریف دمشق با تکذیب ارائه پیشنهاد مصالحه از سوی دولت افزود: پس از فرمان عفو ریاست جمهوری و انجام مصالحه در مناطق مختلف، اهالی این شهرک ها نیز خواستار مصالحه کامل و فراگیردراین مناطق شدند.
  ابراهیم بیان کرد: هم اکنون کمیته گفت و گوها درحال مذاکره با ساکنان این سه شهرک است و به زودی ارتش وارد این مناطق می شود.
  وی اضافه کرد: خواسته دولت سوریه این است که هیچ فردی غیر از نهادهای نظامی دولتی، در این مناطق مسلح نباشد.
  ابراهیم اظهارداشت: افراد مسلحی دراین مناطق حضور دارند که می گویند با داعش مبارزه می کنند ولی آنها نیز باید درچارچوب نهادهای دولتی سوریه اقدام به حمل سلاح کنند.
  وی افزود: این افراد ادعا می کنند که برای حمایت از خود مسلح هستند و ما می گوییم که دولت سوریه باید وارد این مناطق شود و هر شخصی که بخواهد برای مبارزه با داعش سلاح حمل کند نیز، باید این کار را از طریق ارتش سوریه اقدام کند.
  گروه تروریستی داعش در اردوگاه فلسطینی نشین یرموک و شهرحجرالاسود که درغرب شهرک های یلدا و ببیلا قرار دارند، حضور دارد و بارها به مزارع یلدا یورش برده اند که افراد مسلح موجود در این شهرک، حمله آنها را دفع کرده اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.