• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ظرفیت سازمان تأمین اجتماعی را فراتر از حد انتظار ارزیابی می کنیم
  کد خبر : 1947143

  ظرفیت سازمان تأمین اجتماعی را فراتر از حد انتظار ارزیابی می کنیم

  به گزارش ایران ویج به نقل از  خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مشاور ارشد وزیر تجارت سوئد در جریان سفر به تهران در دیدار با مدیران سازمان تأمین اجتماعی با قدردانی از مدیران سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: مفاد یادداشت تفاهم پیشنهادی بر اساس نیازمندی های ذکر شده در جلسات گذشته تنظیم شده و در…

  به گزارش ایران ویج به نقل از  خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مشاور ارشد وزیر تجارت سوئد در جریان سفر به تهران در دیدار با مدیران سازمان تأمین اجتماعی با قدردانی از مدیران سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: مفاد یادداشت تفاهم پیشنهادی بر اساس نیازمندی های ذکر شده در جلسات گذشته تنظیم شده و در این جلسه با حضور نمایندگان شرکت های تخصصی در حوزه های مختلف، آمادگی بسط و توسعه مفاد یاداشت تفاهم بنا به مقتضیات کنونی این سازمان را داریم.

  استفان نورین گفت: ظرفیت سازمان تأمین اجتماعی را فراتر از حد انتظار ارزیابی می کنیم و همه ما از این بابت بسیار تحت تاثیر قرار گرفته ایم.

  وی افزود: سازمان تأمین اجتماعی، مطمئناً یک شریک تجاری قدرتمند و فعال برای ما خواهد بود و ما کاملاً مایل به ادامه مذاکرات و توسعۀ همکاری در تمامی حوزه های تخصصی درمانی این سازمان هستیم.

  گفتنی است، در پایان این نشست مقرر شد جزئیات تخصصی با تبادل نظر کارشناسی طرفین در آینده نزدیک مورد بررسی قرار گیرد و پس از حصول اجماع نهایی درخصوص اصلاح و افزودن مفاد تکمیلی به یادداشت تفاهم، سند نهایی در سفر هیات نخست وزیری سوئد به ایران در حضور مقامات هر دو کشور به امضاء طرفین برسد.

  بازدید هیات سوئدی از بیمارستان میلاد

  جمعی از اعضای هیات همراه وزیر بهداشت عمومی و ورزش سوئد از بیمارستان میلاد نیز بازدید کردند و این بیمارستان را بزرگترین مرکز درمانی تامین اجتماعی و از مهمترین مراکز درمانی کشور دانستند.

  در این دیدار دکتر همایون نصابیان معاون اداری و مالی بیمارستان میلاد با بیان اینکه این بیمارستان به صورت هیات مدیره ای اداره می شود، اظهار داشت: مالکیت این بیمارستان متعلق به سازمان تامین اجتماعی است.

  وی گفت: سازمان تامین اجتماعی از بیمارستان میلاد خرید خدمت می کند و ما نیز بر اساس کارکرد، بیمارستان را اداره می کنیم.

  دکتر میکائیل عظیمی معاون درمان بیمارستان میلاد نیز با بیان این که روزانه حدود ٩٠ هزار درخواست پذیرش از بیمارستان میلاد انجام می شود، تصریح کرد: این در حالی است که این بیمارستان می تواند روزانه حدود ۶۵٠٠ نفر را پذیرش کند.

  گفتنی است؛ در پایان این دیدار، هیات سوئدی و مدیران بیمارستان میلاد از برخی بخش های بیمارستان بازدید کردند.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.