• خرید vpn
  • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

    صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » بیمه رازی و سینا صنعت ایذه یک گام دیگر تا سرگروهی
    کد خبر : 1946766

    بیمه رازی و سینا صنعت ایذه یک گام دیگر تا سرگروهی

      به گزارش ایران ویج،سومین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان با حضور ۱۶ تیم، از ظهر امروز (به وقت محلی) در شهر بوداپست مجارستان آغاز شده است و فرداشب با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد. در مسابقات صبح روز نخست ۱۶ دیدار مقدماتی برگزار شد که نتایج…

    بیمه رازی

     

    به گزارش ایران ویج،سومین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان با حضور ۱۶ تیم، از ظهر امروز (به وقت محلی) در شهر بوداپست مجارستان آغاز شده است و فرداشب با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

    در مسابقات صبح روز نخست ۱۶ دیدار مقدماتی برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

    گروه A:
    بی اس پلاستیک بوداپست مجارستان ۶- دینمامو ایروان ارمنستان ۲
    سامسون کلاب اوکراین ۴، برنده- المپیک هاپ رومانی ۴ (امتیاز مثبت ۱۹ به ۱۲ به سود اوکراین)
    بی اس پلاستیک بوداپست مجارستان ۷- المپیک هاپ رومانی ۱
    دینامو ایروان ارمنستان ۵- سامسون کلاب اوکراین ۳

    گروه B:
    یورو پروفیل بوداپست مجارستان ۶- باشگاه ورزشی نیویورک آمریکا ۲
    استانبول بیوک شهیر ترکیه ۸- اتنیکاس یونان صفر
    یورپروفیل بوداپست مجارستان ۷ – اتنیکاس یونان ۱
    استانبول بیوک شهیر ترکیه ۶ – باشگاه ورزشی نیویورک آمریکا ۲

    گروه C:
    سینا صنعت ایذه ایران ۸- برکوت قرقیزستان صفر
    باشگاه ورزشی مسکو روسیه ۷- المپیک هاپ مجارستان ۱
    سینا صنعت ایذه ایران ۷- المپیک هاپ مجارستان ۱
    باشگاه ورزشی مسکو روسیه، ۸ – برکوت قرقیزستان صفر

    گروه D:
    بیمه رازی ایران ۶- گرودنو یونیورسیتی بلاروس ۲
    پرولیتر صربستان ۷- شهر زاگرب کرواسی ۱
    بیمه رازی ایران ۸- شهر زاگرب کرواسی ۱
    پرولیتر صربستان ۵- گرودنو یونیورسیتی بلاروس ۳

    همچنین در مسابقات عصر روز نخست ۸ دیدار مقدماتی دیگر نیز برگزار می شود تا تیم های برتر هر گروه مشخص شوند.
    بر اساس مقررات این رقابت ها تیم های برتر گروه های A و D و تیم های برتر گروه های C و D برای حضور در رقابت های فینال با یکدیگر مسابقه می دهند و تیم های برنده به دیدار فینال و تیم های بازنده نیز راهی دیدار رده بندی می شوند. این دیدارهای بین تیم های دوم و سوم گروه ها نیز به همین ترتیب برای مشخص شدن تیم های حاضر در مسابقات کسب مقام پنجم تا دوازدهم نیز برگزار می شود.

    برنامه ادامه مسابقات مقدماتی که امشب به وقت ایران برگزار می شود، به شرح زیر است:

    گروه A:
    دینامو ایروان ارمنستان – المپیک هاپ رومانی
    بی اس پلاستیک بوداپست مجارستان- سامسون اوکراین

    گروه B:
    باشگاه ورزشی نیویورک آمریکا- اتنیکاس یونان
    استانبول بیوک شهیر ترکیه- یورو پروفیل بوداپست مجارستان

    گروه C:
    سینا صنعت ایذه ایران – باشگاه ورزشی مسکو روسیه
    برکوت قرقیزستان – المپیک هاپ لهستان

    گروه D:
    بیمه رازی ایران – پرولیتر صربستان
    شهر زاگرب کرواسی – گردنو یونیورسیتی بلاروس

    منبع: باشگاه خبرنگاران
    دوره های نوروزی عصر شبکه

    مطالب مرتبط

    ویژه های ایران ویج

    دیدگاهها (۰)



    ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

    آخرین اخبار و مطالب

    پربحث ترین های هفته

    Sorry. No data so far.