• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » درخواست برای هدفمندکردن هزینه‌کرد عوارض بیمه
  کد خبر : 1946652

  یک مسئول در صنعت بیمه مطرح کرد:

  درخواست برای هدفمندکردن هزینه‌کرد عوارض بیمه

  دبیرکل سندیکای بیمه‌گران خواستار هدفمندکردن هزینه‌کرد عوارض بیمه و ارائه گزارش عملکرد دستگاههای هزینه‌کننده شد. علی‌اکبر اولیاء در جلسه شب گذشته مدیران صنعت بیمه با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، شناخت و نگاه مثبت اعضای کمیسیون به صنعت بیمه را یک سرمایه و پشتیبان بزرگ برای این صنعت برشمرد و ابراز امیدواری کرد که…

  دبیرکل سندیکای بیمه‌گران خواستار هدفمندکردن هزینه‌کرد عوارض بیمه و ارائه گزارش عملکرد دستگاههای هزینه‌کننده شد.

  ۱
  علی‌اکبر اولیاء در جلسه شب گذشته مدیران صنعت بیمه با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، شناخت و نگاه مثبت اعضای کمیسیون به صنعت بیمه را یک سرمایه و پشتیبان بزرگ برای این صنعت برشمرد و ابراز امیدواری کرد که با تدوام این ارتباطات، اقدامات اساسی برای تحول اساسی در صنعت بیمه صورت گیرد.

  دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در ادامه وجود یک سیستم بیمه‌ای پویا را برای توسعه کسب و کار و اقتصاد کشور یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر عنوان و از کمیسیون و مجلس شورای اسلامی برای بهبود فضای کسب و کار و توقف تصمیمات خارج از صنعت که زیان هنگفت و تضعیف و اُفت خدمات این حوزه را به دنبال دارد استمداد کرد.

  وی همچنین تضمین حداقل سود در نرخ گذاری های تکلیفی را برای توسعه سرمایه‌گذاری در صنعت بیمه ضروری دانست و خواستار هدفمند کردن هزینه کردِ عوارض وضع شده بر صنعت بیمه شد.

  اولیا یادآور شد: زمانی این عوارض توجیه دارد که بنا به هدف تعیین شده هزینه گردد و دستگاههای هزینه کننده مطابق تکلیف قانونی نسبت به ارائه گزارش عملکرد خود اقدام نمایند.

  در این جلسه محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از دبیران کمیسیون خواست نسبت به پیگیری ارائه گزارش عملکرد دستگاهها هزینه کننده عوارض صنعت بیمه اقدام نمایند.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.