• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » اعزام نیروی کار ماهر ایرانی به عمان
  کد خبر : 1946597

  اعزام نیروی کار ماهر ایرانی به عمان

  وزرای کار ایران و عمان بر سر آموزش و تبادل نیروی انسانی با هم توافق کردند. علی ربیعی و عبدالله بن‌ناصر عبدالله البکری، وزیر نیروی کار عمان در حاشیه سومین روز از شانزدهمین نشست سه‌جانبه منطقه‌ای آسیا و اقیانوس آرام سازمان بین‌المللی کار، تسهیل شرایط برای ورود بنگاههای اقتصادی و سرمایه‌گذاران ایرانی به این کشور…

  وزرای کار ایران و عمان بر سر آموزش و تبادل نیروی انسانی با هم توافق کردند.

  ۱
  علی ربیعی و عبدالله بن‌ناصر عبدالله البکری، وزیر نیروی کار عمان در حاشیه سومین روز از شانزدهمین نشست سه‌جانبه منطقه‌ای آسیا و اقیانوس آرام سازمان بین‌المللی کار، تسهیل شرایط برای ورود بنگاههای اقتصادی و سرمایه‌گذاران ایرانی به این کشور را مورد تاکید قرار دادند.

  همکاری‌های دوجانبه در عرصه سازمان‌های بین‌المللی و حمایت دو کشور از مواضع یکدیگر در این سازمانها از محورهایی بود که از سوی دو وزیر ایرانی و عمانی مورد تاکید قرار گرفت؛ این در شرایطی است که اعزام نیروی کار ماهر ایرانی در حوزه‌های گردشگری، معدن، صنعت، شیلات و حمل و نقل از محورهایی بود که دو طرف در مورد آن به توافق رسیدند.

  در این دیدار، وزیر نیروی انسانی عمان از آموزش نیروی کار این کشور توسط ایران استقبال کرد و توسعه مهارت‌های آموزشی و تربیت مربی موردنیاز عمان توسط ایران مورد توافق قرار گرفت.

  گشودن دروازه‌های عمان به روی شرکت‌ها و بنگاههای اقتصادی و سرمایه‌گذاران ایران از دیگر محورهای مذاکرات مقام‌های بلندپایه دو کشور در این دیدار و مذاکرات بود.

  در این دیدار، دو طرف خواستار تشکیل کمیته‌های فنی برای اجرایی‌سازی تفاهم‌نامه منعقدشده بین ایران و عمان شدند و بر تشکیل سریعتر این کمیته‌ها تاکید کردند.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.