• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » توسعه مدارس اسلامی در سطح خارج از کشور
  کد خبر : 1946373

  توسعه مدارس اسلامی در سطح خارج از کشور

  رییس سازمان مدارس غیردولتی از حمایت مدارس اسلامی در سطح گسترده تر و بین الملی و بهره گیری از تجربیات این مدارس خبر داد. مرضیه گرد رییس سازمان مدارس غیردولتی در پنجمین اجلاس دبیران کانون مدارس اسلامی در دانشگاه امام صادق(ع) اظهار داشت : این گردهمایی به انتقال تجربیات مدارس اسلامی کمک کرده و با…

  رییس سازمان مدارس غیردولتی از حمایت مدارس اسلامی در سطح گسترده تر و بین الملی و بهره گیری از تجربیات این مدارس خبر داد.
  ۳۱

  مرضیه گرد رییس سازمان مدارس غیردولتی در پنجمین اجلاس دبیران کانون مدارس اسلامی در دانشگاه امام صادق(ع) اظهار داشت : این گردهمایی به انتقال تجربیات مدارس اسلامی کمک کرده و با مستندسازی مجموعه ای از خدمات ارائه در چنین مدارسی امکان بهره مندی از آن برای سایر مدارس فراهم می شود.

  وی ادامه داد:جامعه نیازمند مشارکت جدی اولیا برای تربیت سالم فرزندان است و در شرایطی که از شرق و غرب افکار متعددی برای تربیت جوانان بسیج شده و خدمت در چنین نظامی بسیار سخت است.

  گرد بیان کرد: نقش مدیریت در مدرسه نقش رهبری و هدایت معلم و دانش آموزان است و خوشبختانه الگویی همچون مقام معظم رهبری در کشورداریم .

  رییس سازمان مدارس غیردولتی با بیان اینکه حدود ۷۵ سال از قدمت چنین مدارسی می‌گذرد،عنوان کرد: اکنون قریب به ۴۰۰ مدرسه اسلامی در کشور فعالیت می کنند همچنین باید قهر مدیران مدارس اسلامی و رسانه حل شود تا بیان تجربیات به سایر مدارس انجام شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.