• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بین الملل , سیاسی » المیادین: ارتش سوریه در حال فتح آخرین پایگاه‌های تروریست‌ها در حلب است
  کد خبر : 1945918

  المیادین: ارتش سوریه در حال فتح آخرین پایگاه‌های تروریست‌ها در حلب است

  با سیطره نیروهای ارتش سوریه بر بیشتر مناطق حلب، شکست عناصر تروریستی در این شهر قریب‌الوقوع است. گزارشگر شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد: پرچم سوریه در مناطق مختلفی از شهر حلب از جمله برج الحمام برافراشته شد. نقاط راهبردی جدیدی در محور جنوبی از محله های شرقی حلب به کنترل ارتش سوریه درآمده است. توپخانه…

  با سیطره نیروهای ارتش سوریه بر بیشتر مناطق حلب، شکست عناصر تروریستی در این شهر قریب‌الوقوع است.
  ۱۱
  گزارشگر شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد: پرچم سوریه در مناطق مختلفی از شهر حلب از جمله برج الحمام برافراشته شد. نقاط راهبردی جدیدی در محور جنوبی از محله های شرقی حلب به کنترل ارتش سوریه درآمده است.

  توپخانه ارتش سوریه به طور مداوم آخرین پایگاه های باقی مانده تروریست ها را در محله های جنوب حلب زیر آتش گرفته است. پیاده نظام ارتش سوریه پس از چند ساعت درگیری با تروریست ها بر چندین محله جدید از جمله محله مرجه مسلط شد.

  یکی از افسران ارتش سوریه گفت: نیروی توپخانه ارتش سوریه که در این منطقه حضور دارد به همراه نیروهای بازهای صحرا با آتش بار خود فضا برای پیشروی نیروهای ارتش به سمت محله شیخ لطفی و برج الحمام و محله المرجه فراهم آوردند.

  عقب نشینی تروریست ها از محله های قدیمی حلب نقطه تحول جدیدی در سیر عملیات محله های شرقی حلب محسوب می شود. این عقب نشینی نشان از ناکامی بزرگی در صفوف تروریست ها داشت.

  یکی از نیروهای ارتش سوریه گفت: عملیات در مرکز شهر و منطقه جنوب شرقی شهر ادامه دارد. تعداد زیادی از تروریست ها از مرکز شهر حلب و محله های قدیمی حلب گریخته اند و در منطقه جنوب شرقی حلب مستقر شده اند.

  آخرین پایگاه های تروریست ها در محله های جنوب شرقی حلب واقع شده است. تروریست ها در محله هایی همچون بستان القصر، شیخ سعید و کلاسه مستقر شده اند و چنانچه تروریست ها تسلیم ارتش نشده و حاضر به عقب نشینی نشوند این محله ها شاهد درگیری های بسیار شدیدی خواهد بود.

  ارتش سوریه به صورت دقیق به سمت آخرین پایگاه های تروریست ها در شرق حلب پیشروی می کند. شکست های پیاپی تروریست ها باعث شده است تا پیشروی ارتش سرعت بیشتری به خود بگیرد و تروریست ها نتوانند جلوی این پیشروی ها را بگیرند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.