• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بین الملل , سیاسی » انهدام اتاق عملیات تروریست ها در غوطه شرقی دمشق
  کد خبر : 1945899

  انهدام اتاق عملیات تروریست ها در غوطه شرقی دمشق

  اتاق عملیات تروریستها در میدعانی در غوطه شرقی دمشق منهدم شد.  نیروهای ارتش سوریه شهرک میدعانی را از دست تروریست های موسوم به جیش الاسلام، آزاد و اتاق اصلی عملیات دشمن را منهدم کردند. نیروهای ارتش سوریه پس از درگیری های گسترده با افراد مسلح موسوم به جیش الاسلام، ضمن آزاد سازی کامل شهرک مِیدَعانی…

  اتاق عملیات تروریستها در میدعانی در غوطه شرقی دمشق منهدم شد.

  ۷

   نیروهای ارتش سوریه شهرک میدعانی را از دست تروریست های موسوم به جیش الاسلام، آزاد و اتاق اصلی عملیات دشمن را منهدم کردند.

  نیروهای ارتش سوریه پس از درگیری های گسترده با افراد مسلح موسوم به جیش الاسلام، ضمن آزاد سازی کامل شهرک مِیدَعانی در غوطه شرقی دمشق به پیشروی های خود در مناطق مجاور ادامه دادند.

  در این عملیات، اتاق اصلی عملیات دشمن منهدم و شماری از تروریست ها به هلاکت رسیده و یا مجروح شدند.

  خبرنگار العالم در حومه دمشق طی گزارشی در این باره گفت: سرعت بخشیدن به خروج افراد مسلح از محورهای عملیاتی در اطراف دمشق از طریق توافقات انجام شده نتوانسته است از شدت درگیری ها در جبهه های دیگر بکاهد.

  پیروزی های پی در پی ارتش سوریه و نیروهای هم پیمان در غوطه شرقی دمشق پس از تصمیم ارتش برای یکسره کردن نتیجه جنگ در این منطقه جغرافیایی صورت گرفته است.

  غسان یوسف کارشناس استراتژیک سوری در این باره به خبرنگار العالم گفت: نیروهای ارتش سوریه اکنون در تلاش برای آزاد سازی کامل و سیطره بر غوطه شرقی هستند و اهالی و ساکنان این مناطق نیز خواستار یکسره شدن جنگ به دست نیروهای سوری می باشند.

  خبرنگار العالم در ادامه گزارش خود تصریح کرد: نیروهای ارتش سوریه توانسته اند پس از سیطره کامل بر شهرک میدعانی و پس از درگیری شدید با تروریست های موسوم به جیش الاسلام به پیشروی های گسترده ای در منطقه حوش الشَّلَق و حوش الضَّواهره در مجاورت میدعانی دست یابند.

  نیروهای سوری پس از سیطره بر محور حوش الضواهره توانستند خطوط پشتیبانی تروریست ها را پس از قطع ارتباط جاده میان حوش الضواهره – اوتایا و الشیفونیه مسدود کنند.

  هیثم حسون سرهنگ باز نشسته ارتش سوریه در این باره گفت: عملیات نظامی ارتش سوریه در میدعانی به طور مشخص با هدف نزدیک شدن به مرزهای اداری و رسمی شهر دوما البلد صورت گرفته است. این عملیات ارتش سوریه را کاملا به اطراف شهر دوما نزدیک کرده است و مطمئنا نبرد را به داخل این شهر خواهد کشاند و این هدفی است که نیروهای سوری از انجام این عملیات دنبال می کنند.

  گزارشگر العالم خاطر نشان کرد: آزاد سازی شهرک میدعانی راه پیشروی به سوی منطقه تل فرزات را برای ارتش سوریه و نیروهای هم پیمان باز کرد. تصرف تل فرزات نیز راه را برای آزاد سازی شهرک النشابیه یکی از پایگاه های گروه های مسلح هموار می کند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.