• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » کاهش محسوس دما و بارش برف و باران در گیلان
  کد خبر : 1945811

  کاهش محسوس دما و بارش برف و باران در گیلان

  سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی گیلان گفت: از فردا با نفوذ مجدد سامانه ناپایدار، شاهد کاهش محسوس دما، بارش برف در ارتفاعات و نیز در برخی مناطق مستعد جلگه‌ای بارش مخلوط برف و باران هستیم. «مازیار غلامی»  اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده استقرار جوی پایدار و نفوذ سامانه کم فشار به منطقه است….

  گیلان

  سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی گیلان گفت: از فردا با نفوذ مجدد سامانه ناپایدار، شاهد کاهش محسوس دما، بارش برف در ارتفاعات و نیز در برخی مناطق مستعد جلگه‌ای بارش مخلوط برف و باران هستیم.

  «مازیار غلامی»  اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده استقرار جوی پایدار و نفوذ سامانه کم فشار به منطقه است.

  وی ادامه داد: بر این اساس شرایط برای افزایش دما و شکل‌گیری جریانات جنوبی(وزش باد گرم) به‌ویژه در ارتفاعات و دامنه‌ها مهیاست.

  غلامی اضافه کرد: از فردا با نفوذ مجدد سامانه ناپایدار، شرایط برای افزایش ابر، کاهش محسوس دما، وزش باد و بارندگی (بعضی نقاط شدید)، بارش برف در ارتفاعات و دامنه ها و مناطق سردسیر و نیز در برخی مناطق مستعد جلگه‌ای مخلوط برف و باران یا برف مهیاست.

  وی خاطرنشان کرد: هوای گیلان برای روز چهارشنبه صاف تا قسمتی ابری، طی عصر و شب افزایش ابر ارتفاعات و دامنه‌ها وزش بادجنوبی و برای روز پنج‌شنبه ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد(بعضی نقاط شدید)، کاهش دما، ارتفاعات و دامنه‌ها بارش برف برخی نواحی مستعد جلگه‌ای مخلوط برف و باران یا بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

  سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی گیلان یادآور شد: جمعه نیز مه آلود، بارندگی و وزش باد، ارتفاعات و دامنه‌ها بارش برف برخی نواحی مستعد جلگه‌ای مخلوط برف و باران یا بارش برف طی صبح از غرب استان کاهش ابر پیش‌بینی می‌شود و این سامانه ناپایدار روز جمعه به‌تدریج تضعیف و از منطقه خارج خواهد شد.

  منبع: ایسنا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.