• خرید vpn
  • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

    صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » برنامه نیم فصل دوم لیگ دسته اول اعلام شد
    کد خبر : 1945601

    برنامه نیم فصل دوم لیگ دسته اول اعلام شد

      به گزارش ایران ویج؛کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه نیم فصل دوم لیگ دسته اول فصل ۹۶-۹۵ به شرح زیر اعلام کرد: هفته هجدهم جمعه ۱۷ دی ۹۵ خیبرخرم‌آباد- فولاد یزد ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه تختی خرم آباد گل‌گهر سیرجان – راه‌آهن تهران ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان مس رفسنجان – پارس جنوبی جم…

     لیگ دسته اول

     

    به گزارش ایران ویج؛کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه نیم فصل دوم لیگ دسته اول فصل ۹۶-۹۵ به شرح زیر اعلام کرد:
    هفته هجدهم

    جمعه ۱۷ دی ۹۵
    خیبرخرم‌آباد- فولاد یزد ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه تختی خرم آباد
    گل‌گهر سیرجان – راه‌آهن تهران ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
    مس رفسنجان – پارس جنوبی جم ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه رفسنجان
    نساجی مازندران- اکسین البرز ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه قائمشهر
    فجرسپاسی شیراز- مس کرمان ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه دستغیب
    ملوان بندرانزلی- آلومینیوم اراک ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه انزلی
    بادران تهران- سپیدرود رشت ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه کارگران تهران
    استقلال اهواز – خونه به خونه مازندران ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه اهواز
    ایران جوان بوشهر – نفت مسجدسلیمان ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

    هفته نوزدهم
    جمعه ۲۴ دی ۹۵
    خونه به خونه مازندران -مس رفسنجان ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه هفتم تیر بابل
    نفت مسجدسلیمان- نساجی مازندران ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
    پارس جنوبی جم بوشهر- خیبر خرم‌آباد ۱۴ ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه تختی جم
    سپیدرود رشت- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید عضدی رشت
    راه‌آهن تهران- ملوان بندرانزلی ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر
    مس کرمان – ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه امام علی کرمان
    اکسین البرز- گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه انقلاب کرج
    فولاد یزد- بادران تهران ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید نصیری یزد
    آلومینیوم اراک- استقلال اهواز ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه امام خمینی اراک

    هفته بیستم
    پنجشنبه ۳۰ دی ماه ۹۵
    ملوان بندرانزلی- فولادیزد ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه تختی انزلی
    گل‌گهر سیرجان- مس کرمان ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
    بادران تهران- خونه به خونه مازندران ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه کارگران تهران
    خیبر خرم‌آباد -سپیدرود رشت ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه تختی خرم آباد
    استقلال اهواز -اکسین البرز ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه تختی اهواز
    مس رفسنجان -راه‌آهن تهران ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهداء رفسنجان
    پارس جنوبی جم بوشهر-آلومینیوم اراک ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه تختی جم
    نساجی مازندران -ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
    فجرسپاسی شیراز -نفت مسجدسلیمان ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

    هفته بیست و یکم
    چهارشنبه ۶ بهمن ۹۵
    آلومینیوم اراک- مس رفسنجان ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه امام خمینی اراک
    مس کرمان- نساجی مازندران ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه امام علی کرمان
    ایرانجوان بوشهر- بادران تهران ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
    خونه به خونه مازندران -پارس جنوبی جم بوشهر ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه هفتم تیر بابل
    سپیدرود رشت- ملوان بندرانزلی ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید عضدی رشت
    راه‌آهن تهران- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر
    اکسین البرز -خیبرخرم‌آباد ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه انقلاب کرج
    فولادیزد- استقلال اهواز ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید نصیری یزد
    نفت مسجدسلیمان -گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۴:۱۵ ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

    هفته بیست و دوم
    سه شنبه ۱۲ بهمن ۹۵
    پارس جنوبی جم بوشهر- فولادیزد ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه تختی جم
    گل‌گهر سیرجان- نساجی مازندران ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
    خونه به خونه مازندران- سپیدرود رشت ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه هفتم تیربابل
    فجرسپاسی شیراز- اکسین البرز ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
    بادران تهران- راه‌آهن تهران ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه کارگران تهران
    خیبر خرم‌آباد- آلومینیوم اراک ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه تختی خرم آباد
    ملوان بندر انزلی- ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه تختی انزلی
    مس رفسنجان- نفت مسجدسلیمان ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهداء رفسنجان
    استقلال اهواز- مس کرمان ساعت ۱۴:۱۵ ورزشگاه تختی اهواز

    هفته بیست و سوم
    دوشنبه ۱۸ بهمن ۹۵
    فولاد یزد – مس رفسنجان ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید نصیری یزد
    نساجی مازندران- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
    آلومینیوم اراک – خونه به خونه مازندران ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه امام خمینی اراک
    راه‌آهن تهران- خیبرخرم‌آباد ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر
    مس کرمان- بادران تهران ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه امام علی کرمان
    سپیدرود رشت- پارس جنوبی جم بوشهر ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید عضدی رشت
    اکسین البرز- ملوان بندرانزلی ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه انقلاب کرج
    ایرانجوان بوشهر- گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۴:۱۵ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
    نفت مسجدسلیمان- استقلال اهواز ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

    هفته بیست و چهارم
    دوشنبه ۲۵ بهمن ۹۵
    خونه به خونه مازندران –فولاد یزد ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه هفتم تیر بابل
    خیبرخرم‌آباد- نساجی مازندران ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه تختی خرم آباد
    مس رفسنجان- مس کرمان ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهداء رفسنجان
    آلومینیوم اراک- سپیدرود رشت ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه امام خمینی اراک
    ملوان بندرانزلی- گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه تختی انزلی
    بادران تهران- اکسین البرز ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه کارگران تهران
    فجرسپاسی شیراز- ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
    پارس جنوبی جم بوشهر- نفت مسجدسلیمان ساعت ۱۴:۱۵ ورزشگاه تختی جم
    استقلال اهواز- راه‌آهن تهران ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی اهواز

    هفته بیست و پنجم
    دوشنبه ۲ اسفند ۹۵
    نساجی مازندران- مس رفسنجان ساعت ۱۴:۱۵ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
    گل‌گهر سیرجان- فجر سپاسی شیراز ساعت ۱۴:۱۵ ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
    فولاد یزد – آلومینیوم اراک ساعت ۱۴:۱۵ ورزشگاه شهید نصیری یزد
    راه‌آهن تهران- خونه به خونه مازندران ساعت ۱۴:۱۵ ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر
    مس کرمان- ملوان بندرانزلی ساعت ۱۴:۱۵ ورزشگاه امام علی کرمان
    اکسین البرز – پارس جنوبی جم بوشهر ساعت ۱۴:۱۵ ورزشگاه انقلاب کرج
    سپیدرود رشت- استقلال اهواز ساعت ۱۴:۱۵ ورزشگاه شهید عضدی رشت
    ایرانجوان بوشهر – خیبر خرم‌آباد ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
    نفت مسجدسلیمان- بادران تهران ساعت ۱۴:۱۵ ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
    هفته بیست و ششم
    دوشنبه ۹ اسفند ۹۵
    آلومینیوم اراک -راه‌آهن تهران ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه امام خمینی اراک
    فولاد یزد- اکسین البرز ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه شهید نصیری یزد
    ملوان بندرانزلی- فجر سپاسی شیراز ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی انزلی
    بادران تهران- گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه کارگران تهران
    خونه به خونه مازندران- ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه هفتم تیر بابل
    خیبر خرم‌آباد – نفت مسجدسلیمان ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی خرم آباد
    مس رفسنجان -سپیدرود رشت ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه شهداء رفسنجان
    پارس جنوبی جم بوشهر – ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه تختی جم
    استقلال اهواز- نساجی مازندران ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه تختی اهواز
    هفته بیست و هفتم
    دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵

    گل‌گهر سیرجان- مس رفسنجان ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
    سپیدرود رشت -فولادیزد ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه شهید عضدی رشت
    مس کرمان -خیبر خرم‌آباد ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه امام علی کرمان
    اکسین البرز- آلومینیوم اراک ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه انقلاب کرج
    نساجی مازندران -ملوان بندرانزلی ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
    فجر سپاسی شیراز- بادران تهران ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
    راه‌آهن تهران – پارس جنوبی جم بوشهر ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر
    ایرانجوان بوشهر- استقلال اهواز ساعت ۱۵:۱۵ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر بوشهر
    نفت مسجدسلیمان -خونه به خونه مازندران ساعت ۱۵:۳۰ ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
    هفته بیست و هشتم
    دوشنبه ۲۳ اسفند ۹۵

    خونه به خونه مازندران -نساجی مازندران ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه هفتم تیر بابل
    فولادیزد -مس کرمان ساعت ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه شهید نصیری یزد
    سپیدرود رشت- راه‌آهن تهران ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه شهید عضدی رشت
    بادران تهران -ملوان بندرانزلی ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه کارگران تهران
    خیبر خرم‌آباد- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه تختی خرم آباد
    مس رفسنجان – اکسین البرز ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه شهداء رفسنجان
    آلومینیوم اراک- نفت مسجدسلیمان ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه امام خمینی اراک
    پارس جنوبی جم بوشهر- ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۵:۱۵ ورزشگاه تختی جم
    استقلال اهواز -گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۵:۳۰ ورزشگاه تختی اهواز

    هفته بیست و نهم
    پنجشنبه ۱۰ فروردین ۹۶
    راه‌آهن تهران- فولاد یزد ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر
    گل‌گهر سیرجان -خیبرخرم‌آباد ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
    مس کرمان – آلومینیوم اراک ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه امام علی کرمان
    اکسین البرز- خونه به خونه مازندران ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه انقلاب کرج
    نساجی مازندران -بادران تهران ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
    فجرسپاسی شیراز -پارس جنوبی جم بوشهر ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
    ملوان بندر انزلی – استقلال اهواز ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه تختی انزلی
    ایرانجوان بوشهر -مس رفسنجان ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
    نفت مسجدسلیمان -سپیدرود رشت ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه مسجد سلیمان
    هفته سی ام
    چهارشنبه ۱۶ فروردین ۹۶
    مس رفسنجان -فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه شهداء رفسنجان
    خونه به خونه مازندران -گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه هفتم تیر بابل
    سپیدرود رشت- مس کرمان ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه شهید عضدی رشت
    راه‌آهن تهران- اکسین البرز ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر
    خیبرخرم‌آباد -ملوان بندر انزلی ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه تختی خرم آباد
    آلومینیوم اراک- ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه امام خمینی اراک
    فولاد یزد – نفت مسجدسلیمان ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه شهید نصیری یزد
    پارس جنوبی جم بوشهر- نساجی مازندران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه تختی جم
    استقلال اهواز -بادران تهران ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه تختی اهواز خوزستان

    هفته سی و یکم
    سه شنبه ۲۲ فروردین ۹۶
    نساجی مازندران -آلومینیوم اراک ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
    مس کرمان- خونه به خونه مازندران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه امام علی کرمان
    اکسین البرز -سپیدرود رشت ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه انقلاب کرج
    ملوان بندرانزلی- مس رفسنجان ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه تختی انزلی
    بادران تهران- خیبرخرم‌آباد ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه کارگران تهران
    گل‌گهر سیرجان – پارس جنوبی جم بوشهر ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
    فجرسپاسی شیراز- استقلال اهواز ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
    ایرانجوان بوشهر – فولادیزد ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر بوشهر
    نفت مسجدسلیمان – راه‌آهن تهران ساعت ۱۷:۰۰ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

    هفته سی و دوم
    دوشنبه ۲۸ فروردین ۹۶
    فولاد یزد – نساجی مازندران ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه شهید نصیری یزد
    مس رفسنجان- بادران تهران ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه شهداء رفسنجان
    خونه به خونه مازندران- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه هفتم تیر بابل
    آلومینیوم اراک – گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه امام خمینی اراک
    راه‌آهن تهران- مس کرمان ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر
    سپیدرود رشت- ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه شهید عضدی رشت
    اکسین البرز- نفت مسجدسلیمان ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه انقلاب کرج
    پارس جنوبی جم بوشهر- ملوان بندرانزلی ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه تختی جم
    استقلال اهواز- خیبرخرم‌آباد ساعت ۱۷:۱۵ ورزشگاه تختی اهواز خوزستان

    هفته سی و سوم
    دوشنبه ۴ اردیبهشت ۹۶
    ایرانجوان بوشهر- اکسین البرز ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
    نساجی مازندران- راه‌آهن تهران ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
    گل‌گهر سیرجان- سپیدرود رشت ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
    فجرسپاسی شیراز- فولادیزد ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
    ملوان بندرانزلی- خونه به خونه مازندران ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه تختی انزلی
    بادران تهران- آلومینیوم اراک ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه کارگران تهران
    خیبر خرم‌آباد- مس رفسنجان ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه تختی خرم آباد
    استقلال اهواز – پارس جنوبی جم بوشهر ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه تختی اهواز
    مس کرمان – نفت مسجدسلیمان ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه امام علی کرمان
    هفته سی و چهارم
    دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶
    پارس جنوبی جم بوشهر- بادران تهران ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه تختی جم
    خونه به خونه مازندران – خیبر خرم‌آباد ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه هفتم تیر بابل
    آلومینیوم اراک – فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه امام خمینی اراک
    فولادیزد- گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه شهید نصیری یزد
    سپیدرود رشت- نساجی مازندران ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه شهید عضدی رشت
    نفت مسجدسلیمان- ملوان بندرانزلی ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
    اکسین البرز- مس کرمان ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه انقلاب کرج
    مس رفسنجان – استقلال اهواز ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه شهداء رفسنجان
    راه‌آهن تهران- ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر

    منبع: باشگاه خبرنگاران
    دوره های نوروزی عصر شبکه

    مطالب مرتبط

    ویژه های ایران ویج

    دیدگاهها (۰)



    ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

    آخرین اخبار و مطالب

    پربحث ترین های هفته

    Sorry. No data so far.