• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » امضای تفاهم نامه فدراسیون های اسکی و جانبازان و معلولین
  کد خبر : 1945534

  امضای تفاهم نامه فدراسیون های اسکی و جانبازان و معلولین

    به گزارش ایران ویج، در این نشست سید عبدی افتخاری، رئیس فدراسیون اسکی، بهرام ساوه شمشکی، دبیر فدراسیون اسکی، محمود خسروی وفا، رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، بهروز برجسته، معاون فنی کمیته ملی پارالمپیک، محمد علی حسین پور، سرپرست دبیری فدراسیون، محمد رضا گلشنی، معاون ورزش قهرمانی فدراسیون، عیسی ساوه شمشکی، رئیس…

  امضای تفاهم نامه

   

  به گزارش ایران ویج، در این نشست سید عبدی افتخاری، رئیس فدراسیون اسکی، بهرام ساوه شمشکی، دبیر فدراسیون اسکی، محمود خسروی وفا، رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، بهروز برجسته، معاون فنی کمیته ملی پارالمپیک، محمد علی حسین پور، سرپرست دبیری فدراسیون، محمد رضا گلشنی، معاون ورزش قهرمانی فدراسیون، عیسی ساوه شمشکی، رئیس انجمن اسکی و امید میرزاحسینی مدیر کلاس بندی فدراسیون حضور داشتند و پیرامون مفاد این تفاهم نامه تبادل نظر شد.

  عیسی ساوه شمشکی، رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین پس از امضای این تفاهم نامه در خصوص مفاد آن گفت: خوشبختانه همکاری خوبی میان این دو فدراسیون وجود دارد و با امضای این تفاهم نامه این همکاری ها بیشتر نیز خواهد شد و به توسعه این رشته در بخش جانبازان و معلولین کمک بزرگی می کند.

  وی افزود: فدراسیون اسکی بر اساس این تفاهم نامه استفاده از پیست ها و زیر ساخت ها را برای استفاده ی تیم ملی اسکی جانبازان و معلولین و برگزاری اردوها و کلاس های مربی گری رایگان نموده و ورزشکاران، مربیان بخش جانبازان و معلولین که زیر نظر انجمن اسکی فعالیت می کنند، با کارت عضویتی که فدراسیون اسکی برای آنها صادر می کند می توانند از امکانات پیست ها بدون هزینه استفاده نمایند.

  ساوه شمشکی خاطر نشان کرد: همچنین فدراسیون اسکی در خصوص برگزاری مسابقات داخلی، قهرمانی کشور و بین المللی نسبت به آماده سازی پیست ها اقدام می کند و کمیته ی جانبازان و معلولین در این فدراسیون فعال خواهد شد که مسئول این کمیته رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین خواهد بود.

  رئیس انجمن اسکی در ادامه گفت: فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و کمیته ملی پارالمپیک نیز نسبت به تامین هزینه های مسابقات، کلاس های مربی گری و اردوهای تیم ملی و نیز اسکان ورزشکاران اقدام می کند و تقویم سالانه ی خود در این رشته را به تایید فدراسیون اسکی خواهد رساند.

  وی افزود: همچنین فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و کمیته ملی پارالمپیک در خصوص انتخاب اعضای تیم ملی نظر کارشناسی فدراسیون اسکی را اخذ خواهند کرد. در خصوص میزبانی مسابقات بین المللی در بخش جانبازان و معلولین، این مسابقات ابتدا می بایست در تقویم فدراسیون اسکی ثبت و پس از آن در تقویم فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی پارالمپیک به ثبت برسد.

  ساوه شمشکی در پایان گفت: همان طور که اعلام شد در دی ماه میزبانی مسابقات بین المللی را برای اولین بار بر عهده گرفتیم و میزبان رئیس ورزش های زمستانی IPC و دو کلاس بند هستیم و امیدواریم این مسابقات نقطه ی شروع خوبی برای توسعه هرچه بیشتر این رشته و نیز پروش نیروهای جدید برای اعزام به مسابقات برون مرزی باشد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.