• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » امضای موافقتنامه های جدید نفتی در راه است
  کد خبر : 1945460

  معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت خبر داد :

  امضای موافقتنامه های جدید نفتی در راه است

  معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به ادامه مذاکرات شرکت های اروپایی با شرکت ملی نفت ایران برای حضور در پروژه های نفتی و گازی کشور گفت: مذاکرات متعددی به مراحل نهایی رسیده و امضای موافقتنامه های جدید در راه است. «غلامرضا منوچهری» معاون مهندسی و توسعه شرکت ملی نفت ایران اظهار داشت:…

  معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به ادامه مذاکرات شرکت های اروپایی با شرکت ملی نفت ایران برای حضور در پروژه های نفتی و گازی کشور گفت: مذاکرات متعددی به مراحل نهایی رسیده و امضای موافقتنامه های جدید در راه است.

  ۲۷

  «غلامرضا منوچهری» معاون مهندسی و توسعه شرکت ملی نفت ایران اظهار داشت: اساس کار ما در واگذاری توسعه میادین نفتی و در اختیار گذاشتن پروژه های نفتی به شرکت های داخلی و خارجی، برگزاری مناقصه است.

  وی افزود: با وجود آنکه برگزاری مناقصه را راهکار اصولی می دانیم اما ممکن است در شرایط خاصی مثلاً در میدان نفتی پارس جنوبی بر اساس اقتضائات، تجربیات یک شرکت و علاقه ای که وجود دارد، منافع ما ایجاب کند در موارد خاصی کار را بدون مناقصه واگذار کنیم.

  منوچهری با اشاره به ادامه مذاکرات شرکت های اروپایی با شرکت ملی نفت ایران برای حضور در پروژه های نفتی و گازی کشور گفت: به موازات نهایی شدن الگوی جدید قراردادهای نفتی، مذاکره با شرکت‌های مختلف ادامه دارد و امضای تفاهم نامه ها، موافقتنامه ها و تبدیل آنها به قرارداد ادامه خواهد داشت.

  وی خاطرنشان کرد: مذاکرات متعددی به مراحل نهایی رسیده و امضای موافقتنامه های جدید در راه است.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.