• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  کد خبر : 1945442

  تهران برفی می‌شود

  مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش ۱۰ درجه‌ای دما در نیمه شمالی کشور در روز آینده، گفت: آسمان تهران در روز جمعه ۱۹ آذر، ابری، در پاره‌ای نقاط بارش برف، همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۶ و صفر درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. احد وظیفه اظهار کرد:…

  مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش ۱۰ درجه‌ای دما در نیمه شمالی کشور در روز آینده، گفت: آسمان تهران در روز جمعه ۱۹ آذر، ابری، در پاره‌ای نقاط بارش برف، همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۶ و صفر درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

  ۱۹

  احد وظیفه اظهار کرد: بر اساس تحلیل داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز (چهارشنبه ۱۷ آذر)، با عبور سامانه بارشی از شمال شرق کشور، رگبار باران گاهی با وزش باد شدید موقتی در شمال شرق و مناطقی از شرق کشور پیش بینی می شود که بارش در ارتفاعات و مناطق سردسیر شمال شرق کشور به صورت برف خواهد بود.

  وی با اشاره به اینکه امروز در شمال شرق کشور کاهش دما بین ۵ تا ۱۰ درجه پیش‌بینی می‌شود، افزود: این سامانه اوایل شب از شمال شرق کشور خارج می شود، بنابراین طی امروز شاهد بارش پراکنده در ارتفاعات زاگرس مرکزی نیز خواهیم بود.

  مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه اوایل روز چهارشنبه مناطق شرقی دریای خزر مواج خواهد بود، ادامه داد: از اوایل روز پنجشنبه ۱۸ آذر، بارش باران وبرف و وزش باد شدید موقتی در سواحل دریای خزر رخ می‌دهد و این شرایط به تدریج با شدت کمتر برای مناطقی از شمال شرق، شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز و مناطقی از غرب کشور پیش بینی می‌شود.

  تشریح روند بارشی کشور / استان‌های پربارش

  وظیفه با اشاره به اینکه در روز پنجشنبه شدت بارش در استان گیلان و غرب مازندران پیش‌بینی می‌شود، گفت: در این روز کاهش دما در نیمه شمالی کشور بین ۵ تا ۱۰ درجه رخ خواهد داد. در روز جمعه ۱۹ آذر نیز، از شدت فعالیت این سامانه در شمال غرب کشور کاسته می‌شود و ابرناکی و بارندگی و وزش باد شدید موقتی در سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز، شمال شرق و شرق کشور و مناطقی از غرب و مرکز و جنوب کشور و به تدریج برخی مناطق جنوب شرق کشور پیش‌بینی می‌شود.

  وی با بیان اینکه طی سه روز آینده خلیج فارس و از بعدازظهر روز جمعه دریای عمان مواج پیش‌بینی می‌شود، افزود: طی روز پنجشنبه و اوایل روز جمعه دریای خزر مواج و طوفانی خواهد بود.

  این کارشناس سازمان هواشناسی در پایان با اشاره به وضعیت هواس استان تهران در روزهای آینده، گفت: آسمان تهران در روز پنجشنبه ۱۸ آذر، کمی ابری، دربعدازظهر ابری، همراه با وزش باد، در اواخر وقت بارش پراکنده، با بیشینه و کمینه دمای ۱۲ و ۲ درجه سانتیگراد و در روز جمعه ۱۹ آذر، ابری، در پاره‌ای نقاط بارش برف، همراه با وزش باد، به تدریج کاهش ابر، با بیشینه و کمینه دمای ۶ و صفر درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

  منبع : ایسنا

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.