• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » بودجه کلی آموزش و پرورش در سال ۹۶ فقط ۱۰ درصد افزایش یافت
  کد خبر : 1945217

  بودجه کلی آموزش و پرورش در سال ۹۶ فقط ۱۰ درصد افزایش یافت

  لایحه بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور از سوی دولت به مجلس ارائه شد و بودجه آموزش و پرورش با افزایش حدود ۱۰ درصدی به ۳۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسید. در بودجه تهیه شده از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی، مجموعه بودجه پیشنهادی برای آموزش و پرورش ۳۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان…

  لایحه بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور از سوی دولت به مجلس ارائه شد و بودجه آموزش و پرورش با افزایش حدود ۱۰ درصدی به ۳۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسید.

  ۱
  در بودجه تهیه شده از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی، مجموعه بودجه پیشنهادی برای آموزش و پرورش ۳۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان ارائه شده است.

  بر اساس آنچه در لایحه بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور به مجلس ارائه شده است، مبلغ دقیق و کلی بودجه آموزش و پرورش ۳۱ هزار و ۶۸۱ میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان پیش بینی شده است.

  در سال ۱۳۹۵ آنچه که در مجلس مصوب شده است، ۲۸ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان برای آموزش و پرورش به تصویب رسیده است.

  اگر بودجه مصوب سال ۱۳۹۵ را در کنار بودجه پیشنهادی دولت برای ۱۳۹۶ قرار دهیم، رقمی حدود ۱۰ درصد افزایش بودجه برای بزرگترین دستگاه اجرایی کشور شاهد خواهیم بود.

  این بدان معناست که همانطور که حقوق کارکنان دولت برای سال آینده افزایش ۱۰ درصدی را شاهد خواهد بود، بودجه آموزش و پرورش هم به همان میزان افزایش یافت و یعنی هم‌چنان کسری بودجه و عدم توان در پرداخت معوقات فرهنگیان در سال ۱۳۹۶ هم ادامه خواهد داشت.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.