• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » پایان تنش ها میان کمیته بین المللی المپیک و آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ
  کد خبر : 1945172

  پایان تنش ها میان کمیته بین المللی المپیک و آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ

    به گزارش ایران ویج، توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک و کریگ ریدی رئیس آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ با برگزاری نشستی بر اراده خود برای حرکت رو به جلو و دستیابی به یک هدف مشترک که همان مبارزه با دوپینگ است، تاکید کردند. ریدی رئیس آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ اعلام کرد:…

  دوپینگ

   

  به گزارش ایران ویج، توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک و کریگ ریدی رئیس آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ با برگزاری نشستی بر اراده خود برای حرکت رو به جلو و دستیابی به یک هدف مشترک که همان مبارزه با دوپینگ است، تاکید کردند.

  ریدی رئیس آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ اعلام کرد: همه ما امیدواریم که حرکت رو به جلو برای همکاری در تمامی زمینه ها صورت پذیرد، چرا که دستیابی به هدف مشترک مهم ترین نکته است.

  در دوره ای که آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ، به افشای حقیقت تلخ دوپینگ گسترده و سازمان یافته ورزشکاران کشور روسیه پرداخت و برخی ورزشکاران این کشور از حضور در المپیک ریو ۲۰۱۶ و همه اعضای کاروان پارالمپیک کشور روسیه از حضور در بازی های پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ محروم شدند، روابط میان کمیته بین المللی المپیک و وادا تیره و تار شد.

  توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک نیز در این باره اعلام کرد: فضای این نشست بسیار مثبت بود و از اینکه مشخص شد همه این مسائل سوء تفاهم بوده است، خوشحال هستم.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.