• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » حسن زاده:مقامات مسئول حوادث دیدار صبا و استقلال را کامل گزارش نکرده‌اند
  کد خبر : 1945142

  حسن زاده:مقامات مسئول حوادث دیدار صبا و استقلال را کامل گزارش نکرده‌اند

    به گزارش ایران ویج؛ اسماعیل حسن زاده- رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص حوادث بازی صبا و استقلال یک بخشی از گزارش را رای داده ایم که مفصل در دادنامه آمده است و در نهایت محرومیت ، جریمه نقدی و تنبیهاتی را برای متخلفین در نظر گرفتیم. البته بخش بعدی پرونده که دقیقا…

   صبا و استقلال

   

  به گزارش ایران ویج؛ اسماعیل حسن زاده- رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص حوادث بازی صبا و استقلال یک بخشی از گزارش را رای داده ایم که مفصل در دادنامه آمده است و در نهایت محرومیت ، جریمه نقدی و تنبیهاتی را برای متخلفین در نظر گرفتیم. البته بخش بعدی پرونده که دقیقا مربوط به درگیری و رفتار غیر ورزشی یک مربی از هر تیم بوده است، چون موضوع نیاز به رسیدگی بیشتری دارد و از قضا باید در بخشی از پرونده اظهارات طرفین هم مستقیما شنیده شود، کمیته انضباطی تحقیقات بیشتر را ضروری دانست و بعد از رسیدگی کامل رای خود را صادر می کند.

  وی در ادامه بیان کرد: با توجه به اینکه نوع رفتار دو مربی به نحوی بوده که نباید فعلا تیم خود را همراهی کنند، لذا کمیته انضباطی متعاقب مقررات با صدور دستور موقت تا اطلاع ثانوی حضور دو مربی در مسابقات رسمی را ممنوع کرده است. البته بدیهی است که اگر حکم نهایی صادر شود، محرومیت های ناشی از دستور موقت هم محاسبه خواهد شد.

  رئیس کمیته انضباطی درادامه گفت: نکته ای که لازم است به آن اشاره کنم این است که هر پرونده ای را با توجه به گزارش مقامات مسئول و سایر اطلاعاتی که جمع آوری می کنیم، بررسی کرده و انتظار داریم که داور و نماینده سازمان لیگ همه اتفاقات مسابقه را که جنبه انضباطی دارد حتما قید کنند که نیاز به تحقیق و تاخیر در صدور حکم نباشد.

  وی در پایان گفت: در پرونده مسابقه استقلال و صبا، مقامات مسئول آنطوری که باید به طور صد در صد حوادث را منعکس می کردند، اقدام نکرده اند، لذا مجبوریم که برای احراز برخی واقعیت ها که در گزارش های مقامات مسئول نیامده، خودمان تحقیق کنیم که در این امر در نوع خود زمان بر خواهد بود. همچنین حوادثی در مسابقات لیگ دسته سوم پیش آمده بود که آنها را بررسی و در اولین فرصت ممکن، رای صادر خواهد شد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.