• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » نوبخت: بودجه وزارت ورزش و جوانان ۲۱ درصد افزایش خواهد داشت
  کد خبر : 1945113

  نوبخت: بودجه وزارت ورزش و جوانان ۲۱ درصد افزایش خواهد داشت

    به گزارش ایران ویج و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمد باقر نوبخت، با شروع به کار یک وزیر پر انرژی مثل سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان، منابعی که برای سال ۹۶ این وزارتخانه در نظر گرفته شد یک افزایش متفاوت از سنوات گذشته و حتی از وزارتخانه…

  بودجه

   

  به گزارش ایران ویج و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمد باقر نوبخت، با شروع به کار یک وزیر پر انرژی مثل سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان، منابعی که برای سال ۹۶ این وزارتخانه در نظر گرفته شد یک افزایش متفاوت از سنوات گذشته و حتی از وزارتخانه های دیگر داشته است.

  وی افزود: در حالی که کل بودجه دولت در سال ۹۶ فقط ۱۰ درصد رشد پیدا کرد، اعتبارات وزارت ورزش و جوانان را با پیگیری های سلطانی فر و تاکید رئیس جمهور برای کمک به ورزش و جوانان،۲۱ درصد افزایش دادیم.

  معاون رئیس با تاکید بر این که در بودجه سال ۱۳۹۶ بهترین رشد را بخش ورزش و جوانان داشته است گفت: در بخش ورزش و به ویژه برای بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با برنامه ریزی هایی که سلطانی فر و تاکیدی که رئیس جمهور برای کمک به ورزش و جوانان داشتند این بودجه افزایش پیدا کرد.

  سخنگوی دولت با بیان این که کمک دولت و پیگیری وزیر ورزش و جوانان فقط محدود به ورزش نیست گفت: در حوزه جوانان سلطانی فر تاکید داشت که در سال آینده برای همه استان ها خانه جوانان تاسیس شود که برای این موضوع هم بیش از ۵۰ میلیارد تومان فقط برای فعال کردن این خانه ها در نظر گرفتیم که در حقیقت این خانه ها پاتوق جوانان خواهد شد.

  وی با بیان این مطلب که گودرزی وزیر سابق ورزش و جوانان نیز فرد دانشمند و فعالی بود عنوان کرد: به هر حال سلطانی فر با یک دنیای جدید انرژی آمده و هم دولت مصمم است و هم سازمان برنامه و بودجه باید از برنامه های ایشان حمایت کند. خود آقای سلطانی فر هم پیگیر تقویت اعتبارات این دو حوزه است تا بتواند به نحو شایسته ای به ورزش و جوانان خدمت کند.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.