• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , بین الملل , سیاسی » کاخ سفید: تمدید تحریم‌ها نقض برجام نیست پس اوباما امضا می‌کند
  کد خبر : 1945004

  کاخ سفید: تمدید تحریم‌ها نقض برجام نیست پس اوباما امضا می‌کند

  سخنگوی کاخ سفید می‌گوید تمدید تحریم‌های ضد ایرانی نقض توافق هسته‌ای محسوب نمی‌شود بنا بر این اوباما آن را امضا خواهد کرد. سخنگوی کاخ سفید مدعی شد تمدید تحریم های ایران نقض برجام نیست و رئیس جمهور قصد دارد آن را امضاء کند. جاش ارنست گفت: ما از زمانی که کنگره در حال بررسی تصویب…

  سخنگوی کاخ سفید می‌گوید تمدید تحریم‌های ضد ایرانی نقض توافق هسته‌ای محسوب نمی‌شود بنا بر این اوباما آن را امضا خواهد کرد.

  ۱۴

  سخنگوی کاخ سفید مدعی شد تمدید تحریم های ایران نقض برجام نیست و رئیس جمهور قصد دارد آن را امضاء کند.

  جاش ارنست گفت: ما از زمانی که کنگره در حال بررسی تصویب این قانون بود، تصریح کردیم این قانون نقض توافق برنامه جامع اقدام مشترک که توافقنامه بین المللی برای جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هسته ای است، نیست. ما از همان آغاز به صورت صریح درباره این مسئله صحبت کردیم.

  وی افزود: ما روشن کردیم اگر کنگره مصوبه ای را تصویب کند که این توافق را تضعیف کند، این برخلاف برنامه جامع اقدام مشترک خواهد بود و رئیس جمهور آن را وتو خواهد کرد.

  سخنگوی کاخ سفید گفت: در این باره، از آنجایی که این مصوبه توافق را تضعیف نمی کند و برخلاف توافق نیست، رئیس جمهور قصد دارد آن را امضاء کند.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.