• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » مقانلو: پیوستن باقری معتقد به تیم آذربایجان قانونی نیست
  کد خبر : 1944784

  مقانلو: پیوستن باقری معتقد به تیم آذربایجان قانونی نیست

    بیژن مقانلو  بیان کرد: مطابق با قوانین فدراسیون جهانی تیم ها برای حضور رقابت های جام جهانی می توانند از یک بازیکن کمکی قابلیت دیگر استفاده کند مشروط بر این که تیم ملی آن بازیکن در رقابت ها شرکت نکند. وی تصریح کرد: این در حالی است که تیم ملی ایران در رقابت های…

  مقانلو

   

  بیژن مقانلو  بیان کرد: مطابق با قوانین فدراسیون جهانی تیم ها برای حضور رقابت های جام جهانی می توانند از یک بازیکن کمکی قابلیت دیگر استفاده کند مشروط بر این که تیم ملی آن بازیکن در رقابت ها شرکت نکند.

  وی تصریح کرد: این در حالی است که تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی حضور دارد و محمد باقری معتمد با عنوان بازیکن کمکی در تیم آذربایجان حضور داشته باشد.

  مقانلو ادامه داد: اگر بازیکنی بخواهد ملیت خود را تغییر دهد باید ۲ سال از آخرین بازی وی برای کشورش گذشته باشد و من بعید می دانم که این قانون در مورد باقری معتمد صدق کند و باید در مورد آن تحقیق کرد.

  وی عنوان کرد: با وجود این قوانین حضور باقری معتمد در تیم آذربایجان برای رقابت های پیش رو قانونی نیست.

  مدال آوری حاشیه امنی برای حضور در تیم ملی نیست

  سرمربی تیم ملی در خصوص حضور ملی پوشان در تیم آذربایجان گفت: علاوه بر مشکلات مالی یکی از گزینه هایی که باعث پیوستن ملی پوشان به سایر کشورها می شود برگزاری دشوار رقابت‌های انتخابی تیم ملی است.

  وی در ادامه افزود: مسابقات انتخابی تیم ملی در دو مرحله به صورت شفاف انجام می شود در نتیجه مدال آوری بازیکنان حاشیه امنی برای حضور آنها در تیم ملی نیست.

  سرمربی تیم ملی تکواندو در پایان خاطرنشان کرد: نمی توان بازیکنی را مجبور به انتخاب کرد و هر کسی می تواند برای آینده خودش تصمیم بگیرد اگر بازیکنی به کشورش علاقه داشته باشد سختی ها را تحمل می کند و برای تیم ملی بازی خواهد کرد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.