• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » توجه مجلس به پرداخت معوقات فرهنگیان در بودجه
  کد خبر : 1944601

  توجه مجلس به پرداخت معوقات فرهنگیان در بودجه

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: پیگیر وضعیت پرداخت معوقات فرهنگیان و بهبود شرایط هستیم. اسد الله عباسی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  در خصوص پیگیری وضعیت معوقات فرهنگیان به ویژه حق التدریسی‌ها اظهار داشت: آموزش و پرورش در این خصوص اقداماتی در دستور کار قرار داده از جمله اینکه مبلغ چهار هزار…

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: پیگیر وضعیت پرداخت معوقات فرهنگیان و بهبود شرایط هستیم.

  ۲۲

  اسد الله عباسی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  در خصوص پیگیری وضعیت معوقات فرهنگیان به ویژه حق التدریسی‌ها اظهار داشت: آموزش و پرورش در این خصوص اقداماتی در دستور کار قرار داده از جمله اینکه مبلغ چهار هزار میلیارد برای آن در نظر گرفته اما این مبلغ نقدی نبوده و به صورت اوراق قرضه ارائه می‌شود.

  وی ادامه داد: امیدواریم تا پایان این ماه تمهیدات آموزش و پرورش برای پرداخت معوقات فرهنگیان به ویژه حق التدریسی‌ها و بازنشستگان سال ۹۳ و ۹۴ محقق شود.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرد: در صورت کسری بودجه سعی می‌کنیم این مساله حتما در بودجه سال ۹۶ منظور شود و مجلس به ویژه کمیسیون آموزش و تحقیقات پیگیر این مساله است.

  عباسی یادآور شد: پرداخت نشدن حقوق حق تدریسی‌ها و همچنین معوقات بازنشستگان چندان خوشایند نیست و مجلس نسبت به بهبود شرایط پیگیری های لازم را انجام می‌دهد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.