• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » جزئیات استیضاح ۱۲ محوری وزیر راه و شهرسازی
  کد خبر : 1944581

  جزئیات استیضاح ۱۲ محوری وزیر راه و شهرسازی

  نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی با ۸۰ امضا در نشست مجلس شورای اسلامی تقدیم هیئت رئیسه شد. احمد علیرضابیگی اظهار داشت: طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی با ۸۰ امضا در نشست مجلس شورای اسلامی تقدیم هیئت رئیسه شد. وی با بیان اینکه…

  نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی با ۸۰ امضا در نشست مجلس شورای اسلامی تقدیم هیئت رئیسه شد.

  ۱۵

  احمد علیرضابیگی اظهار داشت: طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی با ۸۰ امضا در نشست مجلس شورای اسلامی تقدیم هیئت رئیسه شد.

  وی با بیان اینکه در نامه استیضاح آخوندی تعداد ۱۲ بند تخلف و ضعف‌های وزیر راه و شهرسازی در مدیریت و حوادث مربوط به حادثه قطار تبریز – مشهد اشاره شده است، افزود: عدم شفافیت در خرید هواپیما و بدون اطلاع مجلس، توسعه بنگاه‌های اقتصادی مربوط به آخوندی و فرزند وی در حوزه وزارتخانه، بکارگیری نیروهای بازنشسته در پست‌های کلیدی وزارتخانه، حوادث متعدد مرگبار ریلی – جاده و هوایی در کشور از جمله مهمترین سرفصل‌های نمایندگان برای استیضاح وزیر راه است.

  نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی همچنین، عدم توجه و برنامه ریزی درحوزه مسکن، عدم شفافیت و نظارت در فعالیت‌های اقتصادی و قراردادهای شرکت فردوگاههای کشور را از دیگر دلایل استیضاح آخوندی اعلام کرد.

  بیگی دیگر دلایل استضاح نمایندگان را یادآور شد و خاطرنشان کرد: بلاتکلیف ماندن مسکن مهر متقاضیان و عدم عمل به شعار مسکن اجتماعی در روز رای اعتماد، سیاست بازی در جلسات هیئت دولت به جای پیگیری امور فنی وزارتخانه در دولت، سوال بر علت توقف دلایل سقوط هواپیمای آنتونوف ۱۴۹ تهران-طبس و عدم اقدام به موقع برای راه اندازی کریدور بین المللی ایران و جایگزینی همسایه های ایران به عنوان کریدور بین المللی را از جمله دیگر دلایل استیضاح آخوندی بر شمرد.

   ۰

  ۱۷

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.