• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » حقوق بازنشستگان و شاغلین۱۰ درصد افزایش خواهد یافت
  کد خبر : 1944509

  حقوق بازنشستگان و شاغلین۱۰ درصد افزایش خواهد یافت

    به گزارش ایران ویج، لایحه بودجه ۱۳۹۶ امشب ۱۴ آذر در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور “محمدباقر نوبخت” رئیس سازمان برنامه و بودجه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. طبق لایحه بودجه سال ۹۶ حقوق بازنشستگان و شاغلین۱۰ درصد افزایش خواهد یافت نوبخت در ابتدا در پاسخ به سوال اول مجری برنامه…

  حقوق بازنشستگان

   

  به گزارش ایران ویج، لایحه بودجه ۱۳۹۶ امشب ۱۴ آذر در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور “محمدباقر نوبخت” رئیس سازمان برنامه و بودجه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

  طبق لایحه بودجه سال ۹۶ حقوق بازنشستگان و شاغلین۱۰ درصد افزایش خواهد یافت

  نوبخت در ابتدا در پاسخ به سوال اول مجری برنامه مبنی بر اینکه، آثار بودجه در زندگی مردم چگونه خواهد بود گفت: متناسب با تورم حقوق بازنشستگان و شاغلین افزایش می یابد لذا طبق لایحه بودجه سال۹۶ حقوق شاغلین و کارمندان ۱۰ درصد افزایش خواهد یافت.

  وی با بیان اینکه، یک بند ویژه برای برابری حقوق بازنشستگان و شاغلین در لایحه بودجه سال ۹۶ در نظر گرفته شده است خاطرنشان کرد: دولت یازدهم به صورت مستمر اقدام به افزایش حقوق کرده است.

  رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه، برای امسال پیش بینی شده که نرخ تورم بین۷-۸ درصد باشد افزود: در سال ۹۳ دریافتی های شاغلین و به ویژه بازنشستگان عادلانه نبود.

  نوبخت در ادامه با اشاره به اینکه، در صفحه ۱۶۵ برنامه ششم توسعه توضیح داده شده تا بتوانیم نابرابری ها را در بحث حقوق بازنشستگان برطرف و یکسان کنیم اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی هنوز برنامه را تصویب نکرده است اما ما براساس آن عمل کرده ایم.

  ۴۰ هزار میلیارد تومان برای صندوق های بازنشستگی در نظر گرفته شده است

  وی با بیان اینکه، طبق برنامه ششم توسعه اقدام به رفع نابرابری در حقوق بازنشستگان و شاغلین خواهیم کرد افزود: ۴۰ هزار میلیارد تومان برای صندوق های بازنشستگی در نظر گرفته شده است.

  رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه، سازمان برنامه و بودجه از محل جابه جایی ها ۱۰ درصد می تواند برخی از اقلام را افزایش دهد اضافه کرد: در رابطه با حقوق بازنشستگان عدالت باید رعایت شود.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.