• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » بیمارستان‌های اهواز در نخستین بارش باران ۹۹۰ مراجعه‌کننده داشتند
  کد خبر : 1944409

  بیمارستان‌های اهواز در نخستین بارش باران ۹۹۰ مراجعه‌کننده داشتند

    رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با بیان اینکه بیمارستان‌های اهواز در نخستین بارش باران ۹۹۰ مراجعه‌کننده داشتند، گفت: در سال‌های گذشته حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار بیمار تنفسی به بیمارستان مراجعه کردند. به گزارش ایران ویج از اهواز، اسماعیل ایدنی امروز در هفتمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی اظهارداشت: در سال جاری…

  بیمارستان‌های اهواز

   

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با بیان اینکه بیمارستان‌های اهواز در نخستین بارش باران ۹۹۰ مراجعه‌کننده داشتند، گفت: در سال‌های گذشته حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار بیمار تنفسی به بیمارستان مراجعه کردند.

  به گزارش ایران ویج از اهواز، اسماعیل ایدنی امروز در هفتمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی اظهارداشت: در سال جاری ۶ جلسه برگزار شد که در این جلسات ۵۱ درصد مصوبات این کارگروه محقق و اجرایی شدند.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با اشاره به اینکه ایدز چند موج انتقال را به همراه دارد، ادامه‌داد: اکنون شیوع ایدز روبه افزایش است و سنین کم را مورد هدف قرار داده و همچنین نوجوانان و جوانان را درگیر کرده است.

  وی با بیان اینکه ضروری است برنامه‌ای در جهت جلوگیری از شیوع بیماری اتخاذ شود، عنوان‌کرد: برنامه استراتژیک ملی کنترل اچ آی وی لازم است در خوزستان اعمال شود.

  ایدنی در ادامه جلسه درباره بحران تنفسی در خوزستان بیان‌کرد: با توجه به مداخلات بین بخشی که امسال برای مقابله با اولین بارش‌های پاییزی صورت گرفت و موثر بودن مداخلات در خصوص عملکرد بهتر، خوب است که این همکاری بین بخشی در مسائل دیگر نیز به وجود آید.

  وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار بیمار تنفسی به بیمارستان مراجعه کردند، افزود: با توجه به اینکه حجم زیادی از بیماران تنفسی در ۳ گذشته مراجعه کردند این آمار تنها مربوط به مراکز اورژانس است.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با اشاره به اینکه در سال ۹۴ شب اول نخستین بارش پاییزی ۳ هزار نفر در اهواز و ۵ هزار نفر در سطح خوزستان به بیمارستان مراجعه کردند، گفت: امسال در شب اول بارش باران در سطح استان ۹۹۰ نفر مراجعه‌کننده داشتیم.

  وی با اشاره به کاهش ۷۰ تا ۸۰ درصدی مراجعه کنندگان بیماران تنفسی عنوان‌کرد: هرس درختان قبل از گرده افشانی و اولین بارش‌ها در کاهش بیماران تنگی نفس موثر بوده است؛ امیدواریم شهرداری برنامه هرس درختان را به عنوان یک برنامه در وظایف خود بگنجاند.

  منبع: خبرگزاری تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.