• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » اعتراف سازمان ملل به ناردست بودن آمار کشته شدگان نیروهای عراقی
  کد خبر : 1944397

  اعتراف سازمان ملل به ناردست بودن آمار کشته شدگان نیروهای عراقی

    به گزارش ایران ویج دفتر سازمان ملل متحد در عراق با اعتراف به نادرستی گزارش خود درباره تعداد کشته‌شدگان نیروهای عراقی اعلام کرد انتشار گزارش درباره تعداد قربانیان، نیروهای عراق را متوقف کرده است. به گزارش شبکه العراقیه دفتر سازمان ملل متحد در عراق (یونامی) اذعان کرد، بخش عمده ای از آمار و ارقام…

  نیروهای عراقی

   

  به گزارش ایران ویج دفتر سازمان ملل متحد در عراق با اعتراف به نادرستی گزارش خود درباره تعداد کشته‌شدگان نیروهای عراقی اعلام کرد انتشار گزارش درباره تعداد قربانیان، نیروهای عراق را متوقف کرده است.
  به گزارش شبکه العراقیه دفتر سازمان ملل متحد در عراق (یونامی) اذعان کرد، بخش عمده ای از آمار و ارقام شمار کشته شدگان نیروهای امنیتی در گزارش ماهانه این دفتر سندیت ندارد.
  دفتر سازمان ملل متحد در بیانیه ای تاکید کرد، تا زمانی که یک معیار ثابت برای مطمئن شدن از درستی آمار به دست آمده ایجاد نشود انتشار آمار کشته شدگان نیروهای امنیتی را متوقف خواهد کرد.
  پیشتر فرماندهی عملیات مشترک عراق گزارش های صادره از یونامی را که شامل اطلاعات نادرست و آمار مبالغه آمیز درباره تعداد شهدای نیروهای امنیتی در ماه گذشته بود تکذیب کرد.

  منبع: خبرپو
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.