• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » خطر کسر امتیاز بیخ گوش پرسپولیس
  کد خبر : 1944253

  خطر کسر امتیاز بیخ گوش پرسپولیس

    به گزارش ایران ویج، باشگاه پرسپولیس در حالی هنوز نتوانسته پرونده شکایت بازیکنان خارجی سابق خود را برطرف کند با شکایت باشگاه عجمان امارات بابت پرداخت نکردن مبلغ رضایت نامه خلعتبری مواجه شده است. محمد رضا خلعتبری در زمان مدیریت محمد رویانیان از باشگاه عجمان امارات به باشگاه پرسپولیس پیوست. در آن مقطع زمانی…

   پرسپولیس

   

  به گزارش ایران ویج، باشگاه پرسپولیس در حالی هنوز نتوانسته پرونده شکایت بازیکنان خارجی سابق خود را برطرف کند با شکایت باشگاه عجمان امارات بابت پرداخت نکردن مبلغ رضایت نامه خلعتبری مواجه شده است.

  محمد رضا خلعتبری در زمان مدیریت محمد رویانیان از باشگاه عجمان امارات به باشگاه پرسپولیس پیوست. در آن مقطع زمانی قرار بود که باشگاه پرسپولیس مبلغ رضایت نامه خلعتبری را به باشگاه اماراتی پرداخت کند اما با گذشت چند سال هنوز این اتفاق رخ نداده است.

  براین اساس باشگاه اماراتی بابت پرداخت نشدن مبلغ رضایت نامه خلعتبری به فیفا شکایت کرده است و اگر سرخپوشان پایتخت در مهلت قانونی بدهی خود را به باشگاه اماراتی پرداخت نکنند با کسر امتیاز مواجه می شوند.

  پندار خمارلو مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس ضمن تایید این موضوع گفت: نامه شکایت باشگاه عجمان امارات را دریافت کردیم و قرار است کمیته حقوقی باشگاه اقدامات حقوقی در این مورد انجام بدهد تا مشکلی برای باشگاه به وجود نیاید.

  وی درباره وضعیت پرداخت مالیات بنگستون مهاجم سابق پرسپولیس گفت: در حال حاضر توافقی با بنگستون صورت نگرفته است اما کمیته حقوقی پیگیر این موضوع است.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.