• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » حضور مدیران استقلالی در تمرین آبی ها
  کد خبر : 1944249

  حضور مدیران استقلالی در تمرین آبی ها

  به گزارش ایران ویج بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از یک روز استراحت از امروز دور جدید تمرینات خود را برای رویایی مقابل تیم تراکتور سازی از سر خواهند گرفت. شاگردان منصوریان امروز صبح ساعت ۱۱:۳۰ با حضور در زمین شماره دو مجموعه آزادی انجام یک نوبت تمرین را در دستور کار قرار خواهند داد…

   تمرین آبی ها

  به گزارش ایران ویج بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از یک روز استراحت از امروز دور جدید تمرینات خود را برای رویایی مقابل تیم تراکتور سازی از سر خواهند گرفت.

  شاگردان منصوریان امروز صبح ساعت ۱۱:۳۰ با حضور در زمین شماره دو مجموعه آزادی انجام یک نوبت تمرین را در دستور کار قرار خواهند داد .

  حضور اعضای هیئت مدیره در تمرین آبی ها

  با توجه به هماهنگی های صورت گرفته برخی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال در نظر دارند در یکی از تمرین های این تیم آن هم قبل از رویارویی مقابل تیم تراکتورسازی حضور پیدا کنند.

  بدین ترتیب با توجه به دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی در هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر اعضای هیات مدیره در تمرین آبی ها حضور پیدا می کنند تا به نوعی به بازیکنان روحیه بدهند.

  برگزاری جلسه هیئت مدیره استقلال در هفته جاری

  با توجه به اینکه اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال هفته گذشته برای رسیدگی به مسائل روز باشگاه تشکیل جلسه ای را در دستور کار قرار ندادند بر همین اساس اعضا در نظر دارند در هفته جاری برگزاری نشستی را در دستور کار قرار دهند.

  جلسه اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال پیش از دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی تشکیل خواهد شد .البته هنوز زمان این جلسه مشخص نشده و اعضا در نظر دارند این جلسه را در هفته پیش رو برگزار کنند.

  بازگشت هافبک مصدوم استقلال به تمرینات

  با توجه به آسیب دیدگی فرشید اسماعیلی بر همین اساس این بازیکن تحت نظر نوروزی معاونت پزشکی باشگاه قرار گرفته و وی پس از انجام فیزیوتراپی قرار است از روز دوشنبه در تمرینات آبی ها حاضر شود.

  با این وجود قرار است این بازیکن ابتدا تست بدهد و پس از تایید پزشک تیم از دوشنبه به تمرینات آبی ها اضافه شود.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.