• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بین الملل , سیاسی » هلاکت ۷ نظامی سعودی در حمله ارتش یمن به کاروان نظامی عربستان
  کد خبر : 1944127

  هلاکت ۷ نظامی سعودی در حمله ارتش یمن به کاروان نظامی عربستان

  در پی حمله ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به کاروان نظامی عربستان که در پاسخ به تداوم حملات این رژیم صورت گرفت، ۷ نظامی سعودی به هلاکت رسیدند.  ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در پاسخ به ادامه حملات عربستان، یک کاروان نظامی این رژیم در منطقه صبرین در بخش خب و الشعف در استان الجوف…

  در پی حمله ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به کاروان نظامی عربستان که در پاسخ به تداوم حملات این رژیم صورت گرفت، ۷ نظامی سعودی به هلاکت رسیدند.

  ۱۵

   ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در پاسخ به ادامه حملات عربستان، یک کاروان نظامی این رژیم در منطقه صبرین در بخش خب و الشعف در استان الجوف را هدف قرار دادند که در پی این حمله این کاروان در آتش سوخت و ۷ نظامی سعودی به هلاکت رسیدند.

  تک‌تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن نیز در پاسخ به تداوم حملات عربستان، ۳ نظامی سعودی را در جیزان از پای در آوردند.

  ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین یک انبار سلاح متعلق به ارتش سعودی در پایگاه الضبره را هدف قرار دادند.

  ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مراکز تجمع و پایگاه‌های نظامی سعودی در دو پایگاه الکرس و المستحدث را هدف قرار دادند که در پی این حملات علاوه بر وارد آمدن خسارات به دشمن، یک خودروی نظامی سعودی منهدم شد.

  یک منبع نظامی یمنی تاکید کرد که یگانهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن یک انبار سلاح سعودی در پایگاه المخروق در نجران را منهدم کردند.

  یگان توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن امروز مرکز تجمع نظامیان سعودی در منطقه النشیف در بخش نِهم صنعا را هدف قرار داد که در پی این حملات خسارتی به دشمن وارد آمد.

  ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین مرکز تجمع نظامیان سعودی در پادگان صحن الجن و تبه المطار در بخش صِراوح در مارب را با موشکهای کاتیوشا هدف قرار دادند که شماری از آنها کشته و یا زخمی شدند.

  ائتلاف متجاوز سعودی نیز در راستای ادامه جنایات علیه مردم یمن، ۳ بار دو منطقه بنی زتر، خلقه، و سدالهیاثم در بخش نِهم در استان صنعا را هدف قرار دادند.

  جنگنده‌های سعودی همچنین سه بار منطقه الطلح در بخش سحار و سه بار منطقه طخیه در بخش مجز را هدف قرار دادند.

  جنگنده‌های سعودی سه بار نیز پادگاه دفاع ساحلی در الجبانه در استان الحدیده را هدف قرار دادند.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.