• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » جریمه سنگین عوامل برگزاری دیدار صبا و استقلال
  کد خبر : 1943895

  جریمه سنگین عوامل برگزاری دیدار صبا و استقلال

    غلامرضا بهروان  در مورد تداخل زمان برگزاری بازی ها با اذان مغرب و عشا بیان کرد: بازی دو تیم استقلال و صبا با یک دقیقه و ۱۰ ثانیه تاخیر آغاز شد که به همین خاطر از ناظر و نماینده مان خواستیم دلیل تاخیر بازی را گزارش کنند که طبق اعلام آنها تخلف تیم صبای…

  صبا و استقلال

   

  غلامرضا بهروان  در مورد تداخل زمان برگزاری بازی ها با اذان مغرب و عشا بیان کرد: بازی دو تیم استقلال و صبا با یک دقیقه و ۱۰ ثانیه تاخیر آغاز شد که به همین خاطر از ناظر و نماینده مان خواستیم دلیل تاخیر بازی را گزارش کنند که طبق اعلام آنها تخلف تیم صبای قم در دیرآمدن تیم صبا به زمین مسابقه محرز شده است.

  رئیس کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ در ادامه افزود: با عوامل این تاخیر برخورد می شود که اولین نفر، مسئول برگزاری مسابقات است. تلاش ما این است که تمامی بازی ها در موعد مقرر و بدون تاخیر آغاز شود.

  وی در مورد بندهایی برای فسخ قرارداد بازیکنان یا متمم هایی که به قرارداد بازیکنان اضافه می شوند تا بازیکنان به راحتی قراردادشان را فسخ کنند گفت: فسخ قرارداد بازیکن و باشگاه به مفاد قرارداد طرفین بستگی دارد. این مئسله توافق بین طرفین است و سازمان لیگ در آن دخالتی ندارد اما متمم قرارداد بازیکنان باید در سازمان لیگ به ثبت برسد تا قانونی و رسمیت پیدا کند. بدون ثبت در سازمان لیگ متمم قراردادها چه در لیگ برتر و چه در لیگ یک اعتبار قانونی ندارد.

  بهروان در پایان خاطر نشان کرد: در این مورد بهتر است مدیران باشگاه ها تصمیمات بهتری را اتخاذ کنند تا در آینده چنین مشکلاتی برای هیچ تیمی به وجود نیاید.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.