• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » بازدید سرزده سجادی از فدراسیون اسکیت
  کد خبر : 1943841

  بازدید سرزده سجادی از فدراسیون اسکیت

    به گزارش ایران ویج :معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون اسکیت بازدید کرد و عملکرد این مجموعه را رضایت بخش خواند. نصراله سجادی سپس با حضور در دفتر رئیس فدراسیون اسکیت به بحث و تبادل اندیشه با فریبا محمدیان و دیگر مسئولان این فدراسیون پرداخت و در…

  سجادی

   

  به گزارش ایران ویج :معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون اسکیت بازدید کرد و عملکرد این مجموعه را رضایت بخش خواند.

  نصراله سجادی سپس با حضور در دفتر رئیس فدراسیون اسکیت به بحث و تبادل اندیشه با فریبا محمدیان و دیگر مسئولان این فدراسیون پرداخت و در جریان کم و کیف فعالیت های رشته های مختلف این فدراسیون قرار گرفت.

  در این نشست، فریبا محمدیان گزارشی از نحوه فعالیت های رشته های مختلف به معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ارایه داد و برخی از مشکلات موجود را با سجادی در میان گذاشت.

  سجادی نیز ضمن تشکر از تلاشهای ایشان و دیگر مسئولان فدراسیون اسکیت و برای آنها آرزوی توفیق روزافزون کرد و ابراز امیدواری کرد که تیم های اعزامی به رقابتهای معتبر آسیایی ،قاره ای و جهانی به توفیق های بیشتری برسند و بیش از پیش شاهد نمایش پرقدرت اسکیت بازان در عرصه های بین المللی باشیم.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.