• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » نوسانات نرخ ارز طبیعی است و جای نگرانی ندارد
  کد خبر : 1943751

  طیب‌نیا:

  نوسانات نرخ ارز طبیعی است و جای نگرانی ندارد

  وزیر اقتصاد با بیان اینکه وضعیت فعلی بازار ارز طبیعی است، در مورد حقوق های نجومی گفت: هدف اصلی را درباره بحث حقوقهای نامتعارف بر اصلاح ضوابط و آیین‌نامه‌ها گذاشته‌ایم.  علی طیب‌نیا در حاشیه بیست و سومین همایش ملی بیمه و توسعه در جمع خبرنگاران، نوسانات نرخ ارز در بازار و وضعیت موجود را طبیعی…

  وزیر اقتصاد با بیان اینکه وضعیت فعلی بازار ارز طبیعی است، در مورد حقوق های نجومی گفت: هدف اصلی را درباره بحث حقوقهای نامتعارف بر اصلاح ضوابط و آیین‌نامه‌ها گذاشته‌ایم.

  ۳۰

   علی طیب‌نیا در حاشیه بیست و سومین همایش ملی بیمه و توسعه در جمع خبرنگاران، نوسانات نرخ ارز در بازار و وضعیت موجود را طبیعی دانست و گفت: جای نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

  وزیر اقتصاد در خصوص اقدامات انجام شده در موضوع حقوقهای نامتعارف گفت: اقداماتی که لازم بود در وزارت اقتصاد در خصوص حقوقهای نامتعارف انجام شده است و دیوان محاسبات نیز نتایج بررسی‌های خود را اعلام خواهد کرد.

  طیب‌نیا با اشاره به برخورد با متخلفان در بحث حقوقهای نجومی و با بیان اینکه بیشتر حقوق‌های نجومی طبق ضوابط پرداخت شده است، گفت: اگر فردی تخلف کرده باشد پرونده‌اش به مراجع ذی‌ربط ارجاع شده و در حال رسیدگی است و چنانچه تخلفی باشد برخورد خواهد شد.

  وی افزود: هدف اصلی را درباره بحث حقوقهای نامتعارف بر اصلاح ضوابط و آیین‌نامه‌ها گذاشته‌ایم.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.