• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , بین الملل , سیاسی » دروغ سازمان ملل درباره عملیات نیروهای عراقی علیه داعش
  کد خبر : 1943683

  دروغ سازمان ملل درباره عملیات نیروهای عراقی علیه داعش

  فرماندهی عملیات مشترک عراق به گزارش اخیر سازمان ملل متحد درباره عملیات نیروهای عراقی علیه گروه تروریستی داعش، واکنش نشان داد. فرماندهی عملیات مشترک در عراق، روز جمعه گزارش سازمان ملل متحد در عراق (یونامی) مبنی بر کشته شدن یک‌هزار و ۹۵۹ نیروی عراقی طی ماه گذشته را رد و تأکید کرد «این آمار دقیق…

  فرماندهی عملیات مشترک عراق به گزارش اخیر سازمان ملل متحد درباره عملیات نیروهای عراقی علیه گروه تروریستی داعش، واکنش نشان داد.

  ۳

  فرماندهی عملیات مشترک در عراق، روز جمعه گزارش سازمان ملل متحد در عراق (یونامی) مبنی بر کشته شدن یک‌هزار و ۹۵۹ نیروی عراقی طی ماه گذشته را رد و تأکید کرد «این آمار دقیق و درست نیست».

  فرماندهی عملیات مشترک عراق در بیانیه خود متذکر شد: «بار دیگر دفتر سازمان ملل در عراق گزارش‌هایی غیردقیق، که دربردارنده اطلاعات نادرست و آمارهای بسیار اغراق‌آمیز است، منتشر کرده که رسانه‌ها نیز آن را بازنشر کرده‌اند. در این گزارش‌ها ذکر شده که یک‌هزار و ۹۵۹ نیروی عراقی در ماه نوامبر گذشته کشته‌ شده‌اند. در حالی‌که این آمار کاملا نادرست و بسیار مبالغه‌آمیز است.»

  در این بیانیه آمده است: «عملیات بازگرداندن آوارگان به مناطق آزاد شده بر اساس برنامه‌ریزی دقیق و با مشارکت سازمان ملل آغاز شده است.»

  فرماندهی عملیات مشترک عراق «از همه نهادهای بین‌المللی و رسانه‌ها خواست گزارش‌های دقیق که مستند بر اطلاعات اخذ شده از منابع رسمی است، منتشر کنند؛ زیرا انتشار اخبار دروغ و جعلی به نفع داعش است و گزارش‌های مبالغه‌آمیز بر روند عملیات (قادمون یا نینوا) تاثیر می‌گذارد.»

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.