• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » «نفس» ۸۲۰ میلیونی شد/ «متولد ۶۵» از مرز ۱ میلیارد عبور کرد
  کد خبر : 1943637

  «نفس» ۸۲۰ میلیونی شد/ «متولد ۶۵» از مرز ۱ میلیارد عبور کرد

    به گزارش ایران ویج؛ در هفته گذشته به دلیل شهادت ائمه و سوگواری رحلت حضرت رسول (ص) سالن های سینما هفته تعطیلی راپشت سر گذاشتند. اما روز گذشته فیلم ها با اقبال مواجه شدند و فیلم «سلام بمبئی» در میان فیلم های اکران شده با استقبال مواجه شد این در شرایطی است که اکثر…

  «نفس»

   

  به گزارش ایران ویج؛ در هفته گذشته به دلیل شهادت ائمه و سوگواری رحلت حضرت رسول (ص) سالن های سینما هفته تعطیلی راپشت سر گذاشتند. اما روز گذشته فیلم ها با اقبال مواجه شدند و فیلم «سلام بمبئی» در میان فیلم های اکران شده با استقبال مواجه شد این در شرایطی است که اکثر سالن های سینما را در اختیار دارد و فیلم های دیگر اکران سالن هایشان در اختیار این فیلم قرار گرفته است. فیلم سینمایی «جنجال در عروسی» فیلم سه بعدی که در جشنواره سئول نیز موفق به دریافت جایزه شد نیز به همراه «شرفناز» اکران شد.

  فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» سرگروه خود را از دست دارد اما در تهران وشهرستان ۲۷ سالن در اختیار دارد و به فروش ۱ میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان دست یافت. فیلم «متولد ۶۵» به فروش ۱ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان رسید.

  فیلم «یتیم خانه ایران» به فروش ۵۶۰ میلیون تومان رسیده است اما فروش فیلم در دانشگاه ها و سیستم سینما سیار با اقبال بسیار خوبی مواجه شده است و تا بهمن ماه ۳۰ سرور سینما سیار برای نمایش این فیلم رزرو شده است. اقبال دانشجویان نسبت به این فیلم بسیار خوب بود و ممکن است مخاطب سینمارو کمتر این فیلم را انتخاب کند اما مخاطب دانشجو با فیلم ارتباط خوبی برقرار کرده و تاکنون در این سیستم به فروش ۲۰۰ میلیون تومان دست یافته و فروش کل فیلم ۷۶۰ میلیون تومان است. که به مراتب افزایش خواهد یافت.

  همچنین فیلم سینمایی «سلام بمبئی» ظرف یک روز نمایش به فروش ۶۰۰ میلیون تومان رسید.

  فیلم مشکل گیتی ۲۰ سالن در اختیاردارد و در تهران ۱۱۵ میلیون تومان فروش داشته است.

  دفتر پخش نورتابان فروش فیلم سینمایی «نفس» را ۸۲۰ میلیون تومان اعلام کرد. این فیلم سالن هایش را با اکران فیلم «سلام بمبئی» از دست داده است.

  «سیانور» هم اینک با فروش ۲ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان روبرو شده است .

  بنابراین گزارش، براساس فروش مکانیزه فیلم های «فرار از اردو» با فروش ۴۰ میلیون و ۸۷۶ هزار تومان، «لاک قرمز» با فروش ۱۷ میلیون و ۲۲۴هزار تومان (ظرف یک روز نمایش)، «جنجال در عروسی» (ظرف یک روز نمایش) با فروش ۹ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان ، «شرفناز» (ظرف یک روز نمایش) ۷۱ هزار تومان و «آس و پاس» با فروش ۲میلیاردو ۲۲۰ میلیون و ۲۸۹ هزار تومان مواجه شد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.