• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » عابدینی:نشست بسیار خوبی با شرکت آدیداس برگزار کردیم
  کد خبر : 1943603

  عابدینی:نشست بسیار خوبی با شرکت آدیداس برگزار کردیم

    به گزارش ایران ویج امیر عابدینی رئیس سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: امروز نشست بسیار خوبی را با حضور مهدی تاج ، محمد رضا ساکت و نمایندگان عالی رتبه شرکت آدیداس برگزار کردیم. در واقع این جلسه براساس برنامه ریزی که از حدود یکماه و نیم گذشته صورت گرفته بود ، با…

  عابدینی

   

  به گزارش ایران ویج امیر عابدینی رئیس سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: امروز نشست بسیار خوبی را با حضور مهدی تاج ، محمد رضا ساکت و نمایندگان عالی رتبه شرکت آدیداس برگزار کردیم. در واقع این جلسه براساس برنامه ریزی که از حدود یکماه و نیم گذشته صورت گرفته بود ، با مدیران عالی رتبه شرکت مذکور انجام شد و با توجه به درخواست این شرکت ، امروز نشست بسیار خوبی با حضور اعضای فوق تشکیل شد.

  وی در ادامه بیان کرد: نشست امروز بسیار خوب آغاز و در نهایت به پایان رسید. طی صحبت های صورت گرفته مقرر شد تا ادامه مذاکرات با حضور تاج، ساکت و بنده در کشور امارات با نمایندگان این شرکت پیگیری و در نهایت مواردی انعقاد شود ضمن اینکه مقرر شد تا شرکت آدیداس نمایندگان رسمی خود را به صورت مکتوب به ما معرفی کنند و هیچ گونه واسطه ای برای عقد قرارداد با شرکت آدیداس وجود نداشته باشد. ما نیز نمایندگان رسمی خود برای عقد قرارداد به این شرکت معرفی می کنیم.

  عابدینی در پایان گفت: اولین نشست بسیار خوب بوده و یکی از مهمترین مواردی که مهدی تاج در نظر داشت، آن را مطرح کرد در واقع رئیس فدراسیون در نظر داشت تا انتقال تکنولوژی تولید در درازمدت انجام پذیرد که این امر در راستای اقتصاد مقاومتی صورت بگیرد و قطعا چنانچه نظر مطرح شده رئیس فدراسیون محقق شود در دراز مدت و در زمینه ایجاد اشتغال و توسعه تولید البسه ورزشی تاثیرات بسیار خوبی را شاهد خواهیم بود.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.