• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » الزام ایرلاین‌ها به همکاری با مسافران برای ادای فریضه نماز صبح
  کد خبر : 1943563

  سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد:

  الزام ایرلاین‌ها به همکاری با مسافران برای ادای فریضه نماز صبح

  سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: شرکت‌هایی که تایم پروازی آنها تداخل با اذان صبح دارد، باید اقامه نماز صبح مسافران را در اولویت قرار داده و اطلاع‌رسانی لازم در این خصوص صورت گیرد. سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: شرکت‌های هواپیمایی داخلی برنامه پروازی خود را به صورت ۶ ماهه و درازمدت ارائه می‌کنند و ساعات…

  سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: شرکت‌هایی که تایم پروازی آنها تداخل با اذان صبح دارد، باید اقامه نماز صبح مسافران را در اولویت قرار داده و اطلاع‌رسانی لازم در این خصوص صورت گیرد.

  ۲۸
  سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: شرکت‌های هواپیمایی داخلی برنامه پروازی خود را به صورت ۶ ماهه و درازمدت ارائه می‌کنند و ساعات شرعی اذان صبح نیز در طول سال متغیر است؛ به همین دلیل در برخی مواقع ممکن است ساعت پروازی با زمان اقامه نماز صبح مسافران تداخل داشته باشد.

  بر این اساس، از آنجا که ممکن است در صورت انجام پرواز، فرصتی برای اقامه نماز صبح در فرودگاه مقصد نباشد، شرکت‌های هواپیمایی ملزم به رعایت و همکاری با مسافران برای انجام این فریضه الهی در فرودگاه مبدا هستند.

  بر اساس اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت‌هایی که تایم پروازی آنها تداخل با اذان صبح دارد باید اقامه نماز صبح مسافران را در اولویت قرار داده و اطلاع‌رسانی لازم در این خصوص صورت گیرد.

  رضا جعفرزاده، سخنگوی این سازمان با بیان اینکه راهکارهای دفاع از حقوق مسافران و به خصوص رعایت اصول معنوی دیده شده است، گفت: با هرگونه سهل‌انگاری و عدم توجه در این زمینه در صورت محرز شدن تخلف، بدون اغماض برخورد خواهد شد.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.