• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » گامی بلند برای مقابله با آلودگی هوای شهرهای ایران
  کد خبر : 1943536

  گامی بلند برای مقابله با آلودگی هوای شهرهای ایران

    به گزارش ایران ویج، حمیدرضا صمدی در حاشیه مراسم امضا قرارداد جوینت ونچری کنسرسیوم کروز-رایزکو و فورسیا با بیان این مطلب گفت: آنجایی که ما می‌توانستیم قدمی برداریم سیستم کنترل آلایندگی و اگزوز بود. در این زمینه بزرگ‌ترین تولیدکننده دنیا شرکت فورسیا است و بر همین اساس تصمیم گرفته شد با همکاری‌ای که با…

   آلودگی

   

  به گزارش ایران ویج، حمیدرضا صمدی در حاشیه مراسم امضا قرارداد جوینت ونچری کنسرسیوم کروز-رایزکو و فورسیا با بیان این مطلب گفت: آنجایی که ما می‌توانستیم قدمی برداریم سیستم کنترل آلایندگی و اگزوز بود. در این زمینه بزرگ‌ترین تولیدکننده دنیا شرکت فورسیا است و بر همین اساس تصمیم گرفته شد با همکاری‌ای که با شرکت کروز داریم بتوانیم از این شرکت برای همکاری در ایران دعوت کنیم .
  او ادامه داد: و با توجه به برنامه‌ای که دولت برای همکاری با پژو و رنو دارد و شرکت فورسیا هم تولیدکننده خاص این دو شرکت است بتوانیم همکاری را عملی کنیم.
  مدیرعامل اورند پیشرو درباره جزئیات این قرارداد نیز گفت: مدل قرارداد با فورسیا جوینت ونچر و مشارکت سرمایه‌گذاری مستقیم است و این مشارکت پنجاه-پنجاه خواهد بود و هیچ‌کدام از دو شرکت مزیت برتری سهام به دیگری نخواهند داشت و به این ترتیب ملزم به همکاری مناسب برای تولید بهتر در ایران و گرفتن سهم بیشتر بازار و حل معضلات کنونی ایران را با یکدیگر خواهیم داشت.
  صمدی در انتها نیز با بیان اینکه در این قرارداد قطعات اگزوز خودرو، کاتالیست، خروجی اگزوز گرم و مسیر اگزوز با تکنولوژی روز دنیا به تولید خواهد رسید. اظهار کرد: سرمایه‌گذاری انجام شده در این قرارداد حدود ٣� میلیون یورو برای تولید سیستم اگزوز ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو است.

  منبع: عصرخودرو
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.