• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » جزئیات جدید از تخلف مالی در شرکت عمران شهرهای جدید
  کد خبر : 1943507

  جزئیات جدید از تخلف مالی در شرکت عمران شهرهای جدید

  معاون وزیر راه و شهرسازی با تشریح جزئیات جدید از تخلف مالی صورت گرفته در شرکت عمران شهرهای جدید ایران گفت: کل اعتبارات داده شده برگشت داده شد، ضمن آن‌که پرداخت به شیوه جدید با ضوابطی که داریم در حال انجام است. محسن نریمان در پاسخ به این پرسش که در بحث تخلف صورت گرفته…

  معاون وزیر راه و شهرسازی با تشریح جزئیات جدید از تخلف مالی صورت گرفته در شرکت عمران شهرهای جدید ایران گفت: کل اعتبارات داده شده برگشت داده شد، ضمن آن‌که پرداخت به شیوه جدید با ضوابطی که داریم در حال انجام است.

  ۱۵

  محسن نریمان در پاسخ به این پرسش که در بحث تخلف صورت گرفته در شرکت عمران شهرهای جدید که دو مدیر این شرکتبه دلیل آن بازداشت شده‌اند، میزان پرداختی چقدر بوده است، اظهار کرد:‌ اینها باید مجوز را می‌گرفتند تا پرداخت درست انجام می‌شد، به طور معمول صورت وضعیت به بانک مسکن می‌رود آنها امضا می‌کنند و پول پرداخت می‌شود.

  وی در واکنش به این مسئله که “یک نفر این صورت وضعیت را امضا کرده است”، افزود:‌ اشکال این بوده که از شرکت ما کسی امضا نکرده است، روال این بوده که صورت وضعیت از آنجا بیاید ما تایید کنیم و برگردد. این روند انجام نشده است.

  وی یادآور شد: کل اعتباراتی که داده شده برگشت شد، ضمن آن‌که پرداخت به شیوه جدید با ضوابطی که داریم در حال انجام است.

  معاون وزیر راه و شهرسازی پیش‌تر در پاسخ به این پرسش که اخیرا مشکلی برای چند مدیر شرکت عمران و یک سری از پیمانکاران به وجود آمده است، چه اقدامی در این زمینه انجام داده‌اید به تسنیم گفته بود: «این نتیجه شکایتی بود که خود شرکت -عمران- انجام داد، به خاطر یک پرداخت نابجایی بود که بدون رعایت مقررات انجام شده است.»

  وی بیان کرد: «تعدادی از پیمانکاران ما باید در این زمینه پاسخگو باشند، مسئله همچنان در حال بررسی و پیگیری است و تعدادی زیادی از پیمانکاران فراخوانده شده‌اند.»

  معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که این شکایتی بوده که خود ما مطرح کرده ایم، گفت: «اینها باید مجوز را می‌گرفتند تا پرداخت درست انجام می‌شد.»

   سخنگوی قوه قضائیه اواخر ماه گذشته در پاسخ به پرسش تسنیم مبنی بر این‌که “بازداشت دو مدیر شرکت عمران پردیس چه شده” گفته بود: « فی الجمله می دانم ولی خبر ندارم چند نفر بوده اند.»

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.