• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » قلعه نویی:رفیعی در ایران برای تراکتورسازی بازی می‌کند
  کد خبر : 1943437

  قلعه نویی:رفیعی در ایران برای تراکتورسازی بازی می‌کند

    به گزارش ایران ویج :امیر قلعه‌نویی پس از تساوی یک -یک تیمش مقابل پدیده مشهد اظهار داشت: نمی‌دانم درباره بازی چه بگویم. نیمه اول را خوب را شروع کردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما این خواست خدا بود و در صحنه گلی که دریافت کردیم هیچ‌کس مقصر نبود. بازی خوبی در نیمه اول…

  قلعه نویی

   

  به گزارش ایران ویج :امیر قلعه‌نویی پس از تساوی یک -یک تیمش مقابل پدیده مشهد اظهار داشت: نمی‌دانم درباره بازی چه بگویم. نیمه اول را خوب را شروع کردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما این خواست خدا بود و در صحنه گلی که دریافت کردیم هیچ‌کس مقصر نبود. بازی خوبی در نیمه اول ارائه دادیم. در صحنه گلی که دریافت کردیم از لحاظ روحی و روانی باید به هم می‌ریختیم ولی خدا را شکر تیم ما به بازی برگشت.
  وی در خصوص کیفیت زمین مسابقه و تعویض‌هایی که در جریان بازی انجام داد و آیا از عملکرد آنها رضایت دارد یا خیر، عنوان کرد: من هم قبول دارم کرار در این دیدار ضعیف بود اما مدافع راست پدیده از جناح چپ ما خوب نفوذ می‌کرد برای همین مجبور شدیم تغییر تاکتیک دهیم. ضمن اینکه امروز روز خوب دروازه‌بان پدیده بود. همه دروازه‌بان‌هایی که مقابل ما قرار می‌گیرند بهترین می‌شوند.

  سرمربی تراکتورسازی در خصوص عملکرد ضعیف خط حمله این تیم تصریح کرد: فرزاد حاتمی روز خیلی خوبی داشت اما یکی از بازیکنانم خیلی خودخواه بازی کرد. من نمی‌خواهم اسمش را بیاورم اما هواداران او را تشویق کردند. فرزاد حاتمی در جریان بازی به اندازه ۲ بازیکن می‌دود. متأسفانه ما عدالت رفتاری نسبت به بازیکنانمان نداریم. هواداران وقتی همه بازیکنان را تشویق می‌کنند و به آنها روحیه می‌دهند باید به فرزاد حاتمی هم روحیه دهند.

  قلعه‌نویی در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد محمد ابراهیمی در این دیدار رضایت دارد یا خیر، گفت: او امروز خوب بازی کرد. من هم قبول دارم در ۳-۲ صحنه خودخواهانه عمل کرد. او در نیمه اول دچار مصدومیت جزیی شد.

  وی در خصوص ضربه‌های ایستگاهی زیادی که تیمش به دست می‌آورد و نمی‌تواند از آنها استفاده کند، خاطرنشان کرد: حداقل در هفته ۴-۳ روز روی ضربات ایستگاهی کار می‌کنیم. زمانی که باد می‌وزد بازیکن هم از جریان بازی خارج می‌شود و مشخص نمی‌شود تیم ما کیفیت بالایی دارد یا پایین.

  سرمربی تراکتورسازی گفت: به گروه داوری خسته نباشید می‌گویم اما احساس می‌کنم پنالتی ما گرفته نشد. در صحنه اول خطایی که روی سروش رفیعی اتفاق افتاد صددرصد پنالتی بود ولی در صحنه دوم برخورد توپ با دست مدافع پدیده را مطمئن نیستم. به نظرم وقت اضافه هم باید حداقل ۶ دقیقه اعلام می‌شد. امیدوارم کامرانی‌فر (رئیس دپارتمان داوری) به این موضوع توجه داشته باشد. زمانی که ما یک بر یک بودیم داور از پنالتی ما گذشت. داوران ما جوانان خوش‌تیپی هستند و آینده داوری را بیمه می‌کنند اما امیدوارم شرایط از این هم بهتر شود.

  قلعه‌نویی بار دیگر با اشاره به وزش باد در ورزشگاه اختصاصی این تیم در بازی امروز گفت: امیدوارم باران و برف بیاید ولی باد نوزد. همه تیم‌ها به دنبال امتیاز گرفتن مقابل تراکتورسازی هستند.

  وی گفت: بازیکنان پدیده چندین بار روی زمین افتادند و تعجب می‌کنم داور چرا فقط ۴ دقیقه زمان تلف شده اعلام کرد. به هر حال به بازیکنان خداقوت می‌کنم که فوتبال خیلی خوبی بازی کردند هر چند از دست دادن ۲ امتیاز ناراحتم. در نیمه اول بازی خیلی باکیفیتی ارائه دادیم. سروش رفیعی و هادی محمدی در این دیدار با شرایط بدی بازی کردند. رفیعی با معرفت تمام زمانی که متوجه مصدومیت محمد نوری شد علیرغم مصدومیتش بازی کرد. هادی محمدی هم چندین بار فیزیوتراپی کرد تا به این بازی رسید.

  قلعه‌نویی با گلایه از عملکرد ضعیف کرار جاسم در این دیدار عنوان کرد: بازیکنی به زمین آمد که از او خیلی گله‌مندم. کرار باید بهتر از اینها باشد. او هنوز به شرایط آرمانی نرسیده و این برای ما مشکل‌ساز شده است. کرار ۲،۳ بازی خیلی ضعیف ارائه داده و ما نیز باید فیلم بازی‌های او را آنالیز کنیم اگر لازم باشد او را جریمه هم می‌کنیم.

  سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که وضعیت سروش رفیعی و ماندن او در باشگاه تراکتورسازی مشخص شده است یا خیر، گفت: هنوز تکلیف او مشخص نیست اما رفتار او معرفتی است. ماندن یا رفتن او به تصمیم خودش بستگی دارد اما اخلاق و معرفت همه بازیکنان ما ستودنی است. سروش حتی با وجود مصدومیت هم برای ما بازی کرد و امیدوارم مردم قدر این رفتارها را بدانند. اقداماتی برای نگه‌داشتن رفیعی در تراکتورسازی انجام داده‌ایم و فکر می‌کنم اگر او در ایران به فوتبال خود ادامه دهد قطعاً در تراکتورسازی خواهد بود.

  ۱۱۳

  رضا مهاجری پس از تساوی یک – یک دو تیم تراکتورسازی و پدیده خراسان اظهار داشت: در ابتدا به هواداران تراکتورسازی که در بازی امروز به سختی تیم خود را تشویق کردند،‌ خسته نباشید می‌گویم. من امروز به عنوان یک مربی می‌گویم که داشتن هوادارانی چون هواداران تراکتورسازی یک نعمت است. هواداران تراکتورسازی به طور شایسته ۹۰ دقیقه از تیم خود حمایت کردند. ما حسرت داشتن چنین هوادارانی را می‌خوریم.

  وی گفت: وزش شدید باد در کار هر دو تیم تأثیر داشت. نیمه اول تراکتورسازی از باد استفاده کرد و در نیمه دوم ما از وزش باد استفاده کردیم و در نهایت امتیازات تقسیم شد. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم چون تلاش زیادی کردند. البته از لحاظ تاکتیکی انتظارات بیشتری از آنها داشتم اما امیدوارم در بازی‌های آینده بهتر از این شویم.

  سرمربی تیم فوتبال پدیده افزود: در فوتبال به وقت‌کشی و ضد فوتبال متهم نیستیم. باد در این دیدار به ما کمک کرد و چیز قابل کتمانی نیست. به تیم داوری هم خسته‌ نباشید می‌گویم که تمام تلاش خود را در این مسابقه کرد.

  مهاجری در این بازه که پدیده گربه سیاه تراکتورسازی است و در این دیدار مقابل این تیم به تساوی رسید، عنوان کرد: روز گذشته هم گفتم هر رکوردی شکسته شود من نمی‌توانم علاقه خودم را به تراکتورسازی کتمان کنم. سال قبل قلعه‌نویی فشار زیادی را تحمل می‌کرد خوشحالم که این فشار تبدیل به حمایت شده است و هواداران مزد این حمایت را می‌گیرند. این تساوی چیزی از شایستگی‌های تراکتورسازی کم نمی‌کند.

  وی ادامه داد: فوتبال بازی لحظه‌هاست اگر برابر تیمی مانند تراکتورسازی غفلت کنید تنبیه می‌شوید. این یک امتیاز برای ما غنیمت است.

  سرمربی پدیده در پاسخ به این سوال که چرا دریسا دیاراسوبا را دیر به بازی فرستادید تصریح کرد: او از ناحیه همسترینگ مصدوم بود و پزشکان تیم به ما توصیه کردند که دیرتر به بازی بفرستیم.

  مهاجری در خصوص شرایط جوی اظهار داشت: شرایط جوی اثر عمده‌ای روی بازی هر دو تیم داشت و کار را برای هر دو تیم سخت کرد. نیمه اول ما کمی ضعیف‌تر بودیم اما نیمه دوم بهتر شدیم. زمانی که گلی دریافت می‌کنید چیزی برای از دست دادن ندارید. من از این فوتبال دفاعی لذت نمی‌برم اما باد و تراکتورسازی اجازه بازی خوبی به ما ندادند. در نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام دادم تیم ما تا حدودی روند رو به جلویی پیدا کرد و بازی را به زمین تراکتورسازی کشیدیم.

  وی در پاسخ به این سوال که کدام یک از ۳ تیم تبریزی لیگ برتر تیم شما را بیشتر آزار داد خاطرنشان کرد: هر ۳ تیم تبریزی تیم‌های خوبی هستند هر چند شاید برخی تیم‌ها جایگاه خوبی نداشته باشند. مثلا ماشین‌سازی تیم با کیفیتی است که با یک برد و نیز رسیدن مصدوم‌هایش می‌تواند به شرایط ایده‌آل بازگردد. زمانی که تعداد بازیکنان زیادی را در اختیار ندارید کیفیت تیم همین می‌شود و این به نظرم یکی از دلایل افت ماشین‌سازی است.

  سرمربی پدیده درباره لیگ برتر فوتبال گفت: هر چه مسابقات لیگ تداوم داشته باشد اهالی فوتبال انگیزه بیشتری پیدا می‌کنند.

  منبع: باشگاه خبر نگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.