• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » از ٨ مجتمع آبرسانی روستایی در سه استان کشور بهره‌برداری شد
  کد خبر : 1943367

  از ٨ مجتمع آبرسانی روستایی در سه استان کشور بهره‌برداری شد

    به گزارش ایران ویج؛ در این مراسم، پروژه‌های باند دوم محور مهنه- گناباد و افتتاح باند دوم محور بجستان – فردوس، توسعه پست ۴٠٠ کیلو ولت نیشابور، پست ١٣٢/٢ کیلو ولت شهرک صنعتی چناران و خط تغذیه آن، پست ١٣٢/٢ کیلو ولت فارمد و خط تغذیه آن در مشهد، پست ١٣٢/٢ کیلو ولت شهر…

  مجتمع آبرسانی روستایی

   

  به گزارش ایران ویج؛ در این مراسم، پروژه‌های باند دوم محور مهنه- گناباد و افتتاح باند دوم محور بجستان – فردوس، توسعه پست ۴٠٠ کیلو ولت نیشابور، پست ١٣٢/٢ کیلو ولت شهرک صنعتی چناران و خط تغذیه آن، پست ١٣٢/٢ کیلو ولت فارمد و خط تغذیه آن در مشهد، پست ١٣٢/٢ کیلو ولت شهر چناران و افزایش ظرفیت پست شهرک صنعتی خیام نیشابور ، افتتاح شدند.

  عملیات اجرایی بیمارستان ۵۴٠ تختخوابی در حاشیه شرق مشهد نیز که از جمله طرح های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان خراسان رضوی است، با اعتباری بالغ بر ٢٧٠ میلیارد تومان آغاز شد.

  افتتاح مزرعه مرغ مادر گوشتی دیزباد نیشابور، افتتاح گلخانه تولید گل رز در چناران، افتتاح کارخانه جوجه کشی مرغ مادر و بهره برداری از شبکه آبیاری تحت فشار در سطح ٧٠ هکتار از اراضی در فریمان، طرح های وزارت جهاد کشاررزی برای این استان است.

  همچنین افتتاح کارخانه اسید سیتریک جوین در سبزوار، بهره برداری از طرح تولید پلی استایرن مقاوم و معمولی و افتتاح طرح تولید کلیدهای مینیاتوری در مشهد از پروژه های انجام شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت با همکاری بخش خصوصی در استان خراسان رضوی است.

  در این مراسم همچنین ٨ مجتمع آبرسانی روستایی در قالب ۶٢ روستا در استان های سمنان، کرمانشاه و خراسان شمالی با دستور رییس جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.

  در این راستا در استان سمنان آبرسانی به ٢۵ روستا با جمعیت ١۵۵٧۵ نفر و اجرای ٩٩ کیلومتر خط انتقال، مخازن ذخیره و ایستگاه پمپاژ، در استان کرمانشاه آبرسانی به ٨ روستا با جمعیت ١۶۶٩ نفر و اجرای ١٣ کیلومتر خط انتقال و ١۵ کیلومتر شبکه توزیع برق و در استان خراسان شمالی آبرسانی به ٢٩ روستا با جمعیت ١۴۴٢٠نفر و اجرای ۶.۵ کیلومتر خط انتقال و ١٢ کیلومتر شبکه توزیع برق به انجام خواهد رسید.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.