• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » کاهش بازدهی خودرویی ها
  کد خبر : 1943359

  کاهش بازدهی خودرویی ها

    به گزارش ایران ویج، در این هفته تنها نماد خزامیا متوقف شد ولی باتوجه به اینکه توقف نماد به دلیل تعدیل منفی سنگین ۹۹ درصدی در بودجه جدید شرکت بود،تاثیرات منفی را بر گروه خودرویی گذاشت،هفته جاری هفته ای نیمه تعطیل بود که دلیل دیگری برای نزولی تر شدن خودرویی ها شد. براین اساس،…

   کاهش بازدهی

   

  به گزارش ایران ویج، در این هفته تنها نماد خزامیا متوقف شد ولی باتوجه به اینکه توقف نماد به دلیل تعدیل منفی سنگین ۹۹ درصدی در بودجه جدید شرکت بود،تاثیرات منفی را بر گروه خودرویی گذاشت،هفته جاری هفته ای نیمه تعطیل بود که دلیل دیگری برای نزولی تر شدن خودرویی ها شد.
  براین اساس، هفته گذشته نیز نمادهای خمحور و خوساز متوقف شدند، تاکنون نمادهای بسیاری متوقف شده ولی دراین دو هفته هیچ نمادی بازگشایی نشد و اکنون تنها ۲۱نماد معاملاتی خودرویی به همراه یک نماد اوراق مرابحه سایپا باز هستند.
  مثبت ترین خبر خودرویی این هفته تشکیل مجمع فوق العاده خپارس به همراه خبرهای امیدوارکننده بسیار بود، از جمله اینکه اعلام شد ۴۹ درصد سهام سایپا کاشان از طرف سیتروئن به صورت جوینت ونچر به خپارس واگذار شده،همچنین به کشورهای هدف صادرات اشاره شد که از این بین به بازار الجزایر با سرمایه گذاری ۲۵ درصدی از سوی گروه سایپا مهمترینشان بود، همچنین افزایش سرمایه خپارس به میزان ۱۵,۹۴۶ میلیارد ریال در مجمع تصویب شد که باعث می شود شرکت از زیان خارج شود.
  خبرهای قابل توجه هفته پیش نیز انتشار اوراق مرابحه ۵۰۰ میلیارد تومانی با نرخ ۱۸ درصد شرکت سایپا بود، البته اعلام موافقت مدیر عامل بانک ملت با درخواست‌های سایپا برای افزایش خطوط اعتباری،تامین منابع لازم تسهیلات ارزی،صدور ضمانت نامه‌ها و ال سی و عملی شدن توفق تا یکماه دیگر نیز خبر قابل توجهی بود.
  در هفته جاری نماد خفناور در هر سه روز کاری صف خرید بود و هفته پیش نیز خموتور و خفناور در آخرین روز کاری صف خرید تشکیل دادند ولی سایر روزهای هفته پیش هیچ نماد دیگری صف خرید یا فروش نبود.
  لازم به ذکر است، باتوجه به مطالب اشاره شده با جزییات بیشتر در قابل جدول نیز وضعیت گروه خودرویی را در هر روز معاملاتی شرح داده شده است.

  ۹۱

  ۹۲

  منبع: عصرخودرو
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.