• خرید vpn
  • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

    صفحه اصلی » گوناگون » شنبه آخرين مهلت پرداخت جريمه‌ها
    کد خبر : 193237

    شنبه آخرين مهلت پرداخت جريمه‌ها

    شنبه آخرين مهلت پرداخت جريمه‌هاReviewed by Aryan♥ on Dec 9Rating: ريیس پلیس راهور کشور فردا (شنبه) را آخرین مهلت بخشودگی جرایم دو برابری تاپایان سال 89 اعلام کرد. سردار اسکندر مومنی در گفت و گو با مهر اظهار داشت: براساس قانون جدید راهنمایی و رانندگی جرایم دوبرابر شده تا پایان سال 89 بخشیده شده و…

    شنبه آخرين مهلت پرداخت جريمه‌هاReviewed by Aryan♥ on Dec 9Rating:

    ريیس پلیس راهور کشور فردا (شنبه) را آخرین مهلت بخشودگی جرایم دو برابری تاپایان سال 89 اعلام کرد.

    سردار اسکندر مومنی در گفت و گو با مهر اظهار داشت: براساس قانون جدید راهنمایی و رانندگی جرایم دوبرابر شده تا پایان سال 89 بخشیده شده و رانندگان تا نوزدهم آذر مهلت دارند جریمه های خود را پرداخت کنند. براین اساس از روز بیستم آذر جریمه های بخشیده شده بار دیگر در سوابق رانندگان اعمال می شود.

    وی ادامه داد: با توجه به استقبال رانندگان در پرداخت جریمه های رانندگی مراکز پلیس +10 امروز جمعه و فردا(شنبه) تا ساعت 22 باز هستند تا رانندگان برگه صورت وضعیت تخلفات خود را دریافت و از طریق بانک و دستگاههای خودپرداز پرداخت کنند.

    ريیس پلیس راهور کشور از دریافت صورت وضعیت تخلفات رانندگی توسط سامانه پیامک پلیس راهور خبر داد و تاکید کرد: رانندگان با ارسال شماره پشت کارت خودرو به شماره 30005151 می توانند میزان تخلفات و مبلغ جریمه های خود را دریافت کرده و با ارسال شماره پشت کارت و ستاره به همین شماره، شناسه قبض و پرداخت خود را دریافت کنند.

    سردار مومنی با اشاره به اینکه این مهلت به هیچ وجه تمدید نمی شود از رانندگان خواست در مهلت باقیمانده نسبت به پرداخت جریمه های خود اقدام کنند.

    دوره های نوروزی عصر شبکه

    مطالب مرتبط

    ویژه های ایران ویج

    دیدگاهها (۰)    ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

    آخرین اخبار و مطالب

    پربحث ترین های هفته

    Sorry. No data so far.