ایران ویج » فرانسه آغازگر جنگ با موجودات فرازمینی خواهد بود

ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار , اخبار , اخبار پربازدید , اینترنت و ای تی , مطالب برگزیده سایت » فرانسه آغازگر جنگ با موجودات فرازمینی خواهد بود
کد خبر : 1930692

فرانسه آغازگر جنگ با موجودات فرازمینی خواهد بود

در آن زمان صحبت در مورد موجودات فرازمینی و ناشناخته، مد بود و همه در مورد آنها صحبت می‌کردند. همین موضوع، فرصت را برای تبلیغ شهر Châteauneuf فراهم کرد.

the-war-with-extraterrestrials-will-begin-in-france

با انتشار گزارش‌هایی از پرواز یوفوها بر آسمان شهرهای مختلف و اطلاعاتی که رییس ستاد تبلیغاتی هیلاری کلینتون در این زمینه از آنها پرده برداشته، به نظر دیگر قرار نیست اطلاعات مربوط به موجودات فرازمینی مخفی باقی بماند. حالا شهردار Châteauneuf-du-Pape در فرانسه، آقای Claude Avril، اعلام کرده که نمی‌تواند قانون ۶۲ ساله‌ای که پرواز هر گونه شیء پرنده همانند یوفوها را ممنوع می‌کند، لغو نماید. اما چه دلیلی برای این صحبت‌ها وجود دارد؟

آیا فرانسه خود را برای جنگ با موجودات فرازمینی آماده می‌کند؟

البته این اولین باری نیست که مقامات داخلی فرانسه در رابطه با یوفوها که عمده مردم آنها را با نام “بشقاب پرنده” می‌شناسند، توجه بسیاری ار افراد را در سراسر جهان به خود جلب می‌کنند. پیش از این، شهردار سابق این شهر آقای Lucien Jeune، اعلام کرده بود که در صورت پرواز هر گونه یوفو یا شیء پرنده، آن را توقیف خواهد کرد. با این حال کلود آوریل (Claude Avril) در مصاحبه‌ای با France Bleu اذعان داشت که نمی‌خواهد مستقیما از “ممنوعیت” صحبت کند، اما این تدابیر می‌تواند زنگ خطری را برای همگان باشد.

بدون شک دیپلماسی دولتمردان برای بسیاری از افراد عجیب است چرا که آنها برای نابودی یوفوها می‌خواهند از اشعه های تبخیر کننده استفاده کنند و خبر مربوط به آن را تنها “زنگ خطر” می‌خوانند. بهتر است فراموش نکنیم که ما در مورد نسل انسان‌ها صحبت می‌کنیم.

خبرگزاری Telegraph علت تصویب قانون سال ۱۹۵۴ (۶۲ سال پیش) را انتشار گزارش شهروندی فرانسوی از مشاهده دو جسم بزرگ در آسمان که از سفینه فضایی بیرون می‌آمدند، اعلام کرده در حالی که Elie Jeune، آن را یک شیرین کاری تبلیغاتی برای مهم جلوه دادن این موضوع می‌داند:

جالب است اشاره کنیم که طی چند روز گذشته، فردی که در پروژه مربوط به حضور یوفوهای آمریکایی در شهرهای وین (Vienna) و فینیکس (Phoenix) حضور داشته، با انتشار داستان خود در فضای مجازی، توجه تمامی افراد جهان را به خود جلب کرده است. اسناد منتشر شده توسط ویکی لیکس نیز نشان می‌دهد که هیلاری کلینتون آماده صحبت مورد بشقاب پرنده ها با مردم است.

منبع: گجت نیوز
کلیدواژه ها :
دوره های نوروزی عصر شبکه

مطالب مرتبط

ویژه های ایران ویج

دیدگاهها (۰);کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

آخرین اخبار و مطالب

پربحث ترین های هفته

Sorry. No data so far.