• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » ضربات سنگین بر سر شکارچی تهرانی
  کد خبر : 1930435

  ضربات سنگین بر سر شکارچی تهرانی

  جسد مرد شکارچی که برای شکار به اطراف تهران رفته بود، در کنار خودرویش کشف شد. سوم مهر سال جاری اعضای خانواده مرد میانسالی به نام محمود با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران اعلام کردند که محمود مفقود شده است. پسر محمود در ادامه اظهاراتش به قاضی سهرابی؛ بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی…

  جسد مرد شکارچی که برای شکار به اطراف تهران رفته بود، در کنار خودرویش کشف شد.

  ۴۰

  سوم مهر سال جاری اعضای خانواده مرد میانسالی به نام محمود با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران اعلام کردند که محمود مفقود شده است.

  پسر محمود در ادامه اظهاراتش به قاضی سهرابی؛ بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران گفت: پدرم شکارچی است و هر از چند گاهی برای شکار به اطراف تهران می‌رود، پدرم آخرین بار ۳۱ شهریور برای شکار از خانه خارج شد و به یکی از شهرهای اطراف تهران رفت و دیگر از او خبری نشد، پدرم زمانی که در شکار بود، با ما تماس می‌گرفت اما این بار از او خبری نشد و تلفن همراهش نیز خاموش است.

  پس از ثبت مفقودی محمود، تیمی از مأموران اداره آگاهی برای یافتن وی دست به کار شدند تا اینکه ۴ مهر سال جاری جسد ناشناسی در کنار یک خودرو و در محدوه مکانی که محمود برای شکار آنجا رفته بود، پیدا شد، پس از کشف جسد ناشناس خانواده محمود نیز در جریان قرار گرفتند و برای شناسایی جسد به پزشکی قانونی رفتند.

  سرانجام با حضور اعضای خانواده محمود در پزشکی قانونی مشخص شد جسد کشف شده متعلق به محمود است، همچنان بررسی اولیه کارشناسان پزشکی قانونی نشان داد که محمود بر اثر ضربات سنگین به سرش جان خود را از دست داده و هیچ سرقتی از وی صورت نگرفته است.

  با توجه به اینکه جسد خارج از محدوده استحفاظی تهران کشف شده بود، قاضی سهرابی، این پرونده را برای رسیدگی بیشتر با صدور قرار عدم صلاحیت به دادسرای شهر مربوطه ارسال کرد.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.