• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » خواب رویایی جوان با «قتل »نیمه تمام ماند
  کد خبر : 1930420

  خواب رویایی جوان با «قتل »نیمه تمام ماند

  نقشه قتل امیرحسین را بارها در ذهنم مرور می‌کردم تا اینکه شامگاه هفتم آبان‌ماه در ۲۰ کیلومتری قم به گرمسار، امیرحسین خوابید و زمان اجرای نقشه‌ام مهیا شد. ساعت ۹:۳۰ هشتم آبان‌ماه جاری مرد جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۰۶ نامجو مدعی شد پسر نوزده ساله‌ای به نام امیرحسین را اطراف جاده‌ قم به گرمسار…

  نقشه قتل امیرحسین را بارها در ذهنم مرور می‌کردم تا اینکه شامگاه هفتم آبان‌ماه در ۲۰ کیلومتری قم به گرمسار، امیرحسین خوابید و زمان اجرای نقشه‌ام مهیا شد.

  ۳۵

  ساعت ۹:۳۰ هشتم آبان‌ماه جاری مرد جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۰۶ نامجو مدعی شد پسر نوزده ساله‌ای به نام امیرحسین را اطراف جاده‌ قم به گرمسار به قتل رسانده است.

  با اعلام مراتب این اتفاق به بازپرس کشیک قتل پایتخت، قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران دستور بازداشت و انتقال متهم این پرونده را به مکان وقوع قتل صادر کرد و با انتقال متهم پرونده به صحنه جرم جسد مقتول در آنجا کشف شد.

  پیش از ظهر امروز متهم پرونده به شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در اظهاراتش به قاضی مرادی گفت: مدتی قبل از یکی از شهرهای شمالی کشور به خاطر مشکلات خانوادگی به تهران آمدم و چون جایی برای خوابیدن نداشتم به مرقد حضرت امام(ره) رفتم، در مرقد امام با پسر جوانی به نام امیرحسین (مقتول) آشنا شدم، مدتی از آشنایی من با امیرحسین نمی‌گذشت که تصمیم گرفتیم با هم با پای پیاده به یکی از شهرهای شمال شرقی کشور برویم، به همین دلیل ۵ آبان ماه از قم به سمت مقصد با پای پیاده حرکت کردیم.

  وی ادامه داد: مدام در ذهنم نقشه قتل امیرحسین را می‌کشیدم تا اینکه شامگاه هفتم آبان‌ماه جاری ۲۰ کیلومتر از قم به سمت گرمسار آمده بودیم در مکانی برای استراحت توقف کردیم و امیرحسین خوابید؛ حدود ساعت ۱۰:۳۰ شب با سنگی چند ضربه به سر امیرحسین زدم او از جایش بلند شد دوباره ضربات دیگری به سرش وارد کردم سرانجام ملحفه‌ای روی جسد امیرحسین کشیدم و به تهران بازگشتم، زمانی که به تهران آمدم تازه فهمیدم که امیرحسین را کشته‌ام و خودم را به پلیس معرفی کردم.

  متهم این پرونده در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: من در دوران سربازی‌ام سابقه بیماری روحی و روانی داشتم و در بیمارستان بستری شدم.

  سرانجام متهم به همراه پرونده با توجه به وقوع قتل در محدوده شهر قم با صدور قرار عدم صلاحیت در دادسرای امور جنایی تهران برای رسیدگی به دادسرای قم ارسال شد.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.