• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » انتقام از صاحب‌کار سابق با سفارش پیتزا
  کد خبر : 1930413

  انتقام از صاحب‌کار سابق با سفارش پیتزا

  محسن مدتی پیش در پیتزافروشی کار می‌کرد و مقداری پول از صاحب پیتزافروشی طلب داشت محسن با این کار می‌خواست به صاحب پیتزافروشی ضرر بزند. چند شب قبل خبر وقوع یک فقره زورگیری در بلوار ابوذر به مأموران کلانتری ۱۵۶ افسریه اعلام شد که دقایقی بعد تیمی از مأموران انتظامی در محل اعلام خبر حاضر…

  محسن مدتی پیش در پیتزافروشی کار می‌کرد و مقداری پول از صاحب پیتزافروشی طلب داشت محسن با این کار می‌خواست به صاحب پیتزافروشی ضرر بزند.

  ۳۳

  چند شب قبل خبر وقوع یک فقره زورگیری در بلوار ابوذر به مأموران کلانتری ۱۵۶ افسریه اعلام شد که دقایقی بعد تیمی از مأموران انتظامی در محل اعلام خبر حاضر شدند و پسر جوانی در اظهاراتش به مأموران گفت: حدود دو ماه است که پیک موتوری یک پیتزافروشی در افسریه هستم، ساعتی قبل مرد جوانی با پیتزافروشی تماس گرفت و سفارش پیتزا داد که من پیتزاها را به محل سفارش بردم در آنجا مرد جوانی مرا صدا زد و پیتزاها را گرفت، ناگهان متوجه شدم مرد دیگری با سلاح سرد پشت سر من ایستاده است، آنها به من گفتند که همه وسایلم را به آن دو بدهم و مرا تهدید کردند، سارقان ساعت، حلقه، پول و دیگر وسایلم را از من گرفتند و تهدید کردند که اگر آنجا بمانم مرا می‌زنند، سرانجام این سارقان زورگو با موتور گریختند.

  پس از ثبت شکایت پسر جوان تیمی از مأموران آگاهی برای دستگیری سارقان دست به کار شدند و در ابتدای تحقیقات از طریق خط تلفن همراهی که برای سفارش پیتزا از آن تماس گرفته شده بود، به زن جوانی مظنون شدند پس از احضار زن جوان به اداره آگاهی وی اظهار داشت که تلفن همراه متعلق به فرزندش شهاب است.

  سرانجام روز گذشته شهاب دستگیر و پیش از ظهر امروز به شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران منتقل شد.

  شهاب در ابتدای تحقیقات به سرقت از پیک موتوری پیتزافروشی اعتراف کرد و درباره جزئیات سرقت به علی‌ وسیله ایرد موسی؛ بازپرس پرونده گفت: من همراه با دوستم محسن تصمیم به سرقت گرفتیم، محسن مدتی پیش در آن پیتزافروشی کار می‌کرد و مقداری پول از صاحب پیتزافروشی طلب داشت. محسن با این کار می‌خواست به صاحب پیتزافروشی ضرر بزند.

  سرانجام شهاب با دستور بازرپرس پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.