• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , تئاتر و سینما , فرهنگی و هنری » هجدهمین دوره تئاتر دانشگاهی به وعده‌هایش عمل نکرد
  کد خبر : 1930323

  هجدهمین دوره تئاتر دانشگاهی به وعده‌هایش عمل نکرد

    شیرین جروقی کارگردان نمایش «دامپزشکی»در خصوص نمایش خود بیان کرد: داستان خانواده‌ای است که مانند همه خانه‌ها درگیر مسائل روزمره خود هستند، اما مسئله‌ای که این مشکل را با دیگران متمایز می‌کند، نحوه برخورد اعضای آن خانواده با این موضوع است. وی با بیان اینکه اجرای عموم این نمایش از دوره ۱۸ جشنواره تئاتر…

   تئاتر دانشگاهی

   

  شیرین جروقی کارگردان نمایش «دامپزشکی»در خصوص نمایش خود بیان کرد: داستان خانواده‌ای است که مانند همه خانه‌ها درگیر مسائل روزمره خود هستند، اما مسئله‌ای که این مشکل را با دیگران متمایز می‌کند، نحوه برخورد اعضای آن خانواده با این موضوع است.

  وی با بیان اینکه اجرای عموم این نمایش از دوره ۱۸ جشنواره تئاتر دانشگاهی طول کشیده، اظهار داشت: قرار بود جشنواره تئاتر دانشگاهی برای برگزیدگان اجرای عموم در نظر بگیرد و کمک هزینه هایی هم اعطا کند؛ اما با گذشت دوسال هیچ کاری انجام ندادند که همین امر باعث شد تا خودم به شخصه پیگیر اجرای عموم شوم و نمایشم را روی صحنه ببرم.

  وی افزود: در واقع دوره هجدهم جشنواره تئاتر دانشگاهی به هیچکدام از قول هایش عمل نکرد و کمک هزینه ای که قرار بود، به عنوان جایزه‌ام بدهند را هم پرداخت نکرد.

  جروقی در راستای شیوه اجرایی نمایش خود اظهار داشت: فرم اجرایی موجود در نمایش است که این اثر را از دیگر آثار متمایز می کند و از طرفی وجود شخص سوم که فرم ها براساس آن اجرا می شوند.

  جروقی در خصوص بازیگران نمایش و تغییرات اجرا شده در متن مطرح کرد: همه بازیگران این نمایش دانشجوی تئاتر هستند که با توجه به گذشت دوسال و یادگیری خیلی از مسائل در این زمینه متن را دوباره بازنویسی کرده ام که نمایش پخته تری از آب درآمده است؛ اما محتوای اثر همان قبلی است.

  گفتنی است؛ نمایش «دامپزشکی» به کارگردانی شیرین جروقی از ۷ الی ۲۷ آبان ماه در تئاتر مولوی روی صحنه می رود.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.